En iyi arkadaşıma aşık oldum

Acını emojilerle gizlemeye çalışmışsın sanırım. Bir Meriç'e dönüşmeden, kızın "sen çok iyi bir insansın ama.." dediği varlık olmadan bu sevdadan vazgeç. Kız aşık olabileceği birisini bulunca mendil gibi fırlatacak seni bu yüzden vaktini ve ilgini başka kızlara da yönelt sonra sap gibi ortada kalırsın.
meric-olmak_132760.jpg

Ben aynı şeyi yaşadım. Sevgili olduk. 3 ay önce 2.yıl dönümümüzdü. Bence tekrar bir dene olmazsa mesafeyi koy. Eğer onun da içi boş değilse bir süre sonra kendisi seninle tekrar konuşmak isteyebilir.

Acını emojilerle gizlemeye çalışmışsın sanırım. Bir Meriç'e dönüşmeden, kızın "sen çok iyi bir insansın ama.." dediği varlık olmadan bu sevdadan vazgeç. Kız aşık olabileceği birisini bulunca mendil gibi fırlatacak seni bu yüzden vaktini ve ilgini başka kızlara da yönelt sonra sap gibi ortada kalırsın.
Arkadaş bunu diyor kısaca.
Vazgeç Arkadaş - YouTube

Friendzone yedikten sonra demen gereken şey, "kusura bakma ama ben seninle daha fazlasını düşünüyorum, böyle devam edemem" diyerek tüm iletişimini kesmen gerekir. Kendi isteklerini hiçe sayarsan, kızın etrafındaki diğer kız arkadaşlarından farkın kalmaz ayrıca komik gözükürsün.

Konuyu yazarkenki halinizden bile belli ne kadar yakın olduğunuz. Hocam, aşık olunacak, belki de gerçekten aşık olacağınız biri çıkacak karşınıza. Kız sizi arkadaş olarak görüyorsa ve size karşı bir şey hissetmiyorsa bence siz de daha fazla şey etmeyin. :D

Geri
Yukarı