Arkadaşıma aşık oldum

xhroin12

Femtopat
Daha fazla  
En yakın arkadaşıma aşık oldum ama onun sevgilisi var ve arkadaşım onunla ayrılmayı düşünüyor. Benim yüzümden değil ama yine de onu seviyorum ama onu kaybetmekten korkuyorum. Ne yapmam lazım artık bir karar vermeliyim. Bana yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Visi misi hocam polis hiçbir şey yapmaz burada. Arkadaş şikayet etti diye başı ağrir sadece.

@xhroin12 rica ederim. Mutlu olursun umarım.

Öncelikle herkese teşekkür ederim bana yardımcı olduğunuz için merak ederseniz diye yazıyorum öncelikle çocukla konuştuk bana senin yüzünden ayrıldık falan dedi ama bende durumu açıklayınca öyle olmadığı öğrendi kızla ayrıldılar kız bana yine beni sevdiğini söyledi ve sevgili olup olamayacağımızı sordu ben @BruceWaynee nin dediklerinden sonra biraz şüphelendim ve düşünmem lazım dedim sonra çocuk bana mesaj attı ve dedi ki eğer sen onunla sevgili olursan sana da aynısına yapacak ve mutlu olamayacaksınız dedi bende kararsız kaldım ve kıza bunu düşünmek için biraz süre vermesini rica ettim oda tamam dedi.

Öncelikle herkese teşekkür ederim bana yardımcı olduğunuz için merak ederseniz diye yazıyorum öncelikle çocukla konuştuk bana senin yüzünden ayrıldık falan dedi ama bende durumu açıklayınca öyle olmadığı öğrendi kızla ayrıldılar kız bana yine beni sevdiğini söyledi ve sevgili olup olamayacağımızı sordu ben @BruceWayneenin dediklerinden sonra biraz şüphelendim ve düşünmem lazım dedim sonra çocuk bana mesaj attı ve dedi ki eğer sen onunla sevgili olursan sana da aynısına yapacak ve mutlu olamayacaksınız dedi bende kararsız kaldım ve kıza bunu düşünmek için biraz süre vermesini rica ettim oda tamam dedi.

Bence kabul et ikinizde birbirinizden hoşlanıyorsunuz artık devamı sizin elinizde.

Öncelikle herkese teşekkür ederim bana yardımcı olduğunuz için merak ederseniz diye yazıyorum öncelikle çocukla konuştuk bana senin yüzünden ayrıldık falan dedi ama bende durumu açıklayınca öyle olmadığı öğrendi kızla ayrıldılar kız bana yine beni sevdiğini söyledi ve sevgili olup olamayacağımızı sordu ben @BruceWayneenin dediklerinden sonra biraz şüphelendim ve düşünmem lazım dedim sonra çocuk bana mesaj attı ve dedi ki eğer sen onunla sevgili olursan sana da aynısına yapacak ve mutlu olamayacaksınız dedi bende kararsız kaldım ve kıza bunu düşünmek için biraz süre vermesini rica ettim oda tamam dedi.

Sonuç var mı merak ettim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı