En Sevdiğiniz ve Sevmediğiniz İçki

@ShadYaqz Alkol kanıtlanmış bir şeydir aynen. Hatta zararlı etkileri kaldırılabilseydi eşsiz bir anestezik olarak kabul ediliyor.

Rakı herkese hitap etmeyebilir o konuda bir şey diyemem tabi. Fakat güzel bir ortam ve sofrasını kurabilirseniz eşsiz bir lezzeti vardır.

Cin konusu da yani çok farklı bir tadı var. Sanki insanın içini kaldırır gibi. Mayhoş diyeceğim ama o da değil tam olarak:) Sek zaten gitmez. Tonikle en ideali ama nedense ben sevemedim. Sanki vodkanın bozulmuşu gibi geldi bana tadı:)

Efes seviyorsanız yeşil şişede olan Özel Seri'yi de denemeni tavsiye ederim:)

Absent denemiş olan var mı acaba. Çok merak ettim. Varsa tecrübelerini çok merak ediyorum. :)

1 kere arkadaş ortamında denemiştim. Şöyle anlatayım size, normalde kaşıkta şeker eritip içkiye karıştırarak içersiniz fakat biz böyle bir şey yapmadık tabi sek içince de 30 saniye civarı boğazım o kadar yandı ki belli bir süre konuşamamıştım. Viski, votka yanında hafif kalıyor, artık bulsam da içmem absent.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı