En utanç verici anınız ne?

Bir keresinde hiç unutmuyorum üniversitedeyiz. Konferans alanındayız ve o gün müzik bölümü konser verecek birkaç farklı grup çıktı ardından bir tane piyano çalan çocuk çıktı. Çocuk piyano çaldı ve cidden güzel çaldı belli birazcık da çalışmış hani orta düzey çalmış desem cidden yalan söylemiş olurum tam o sıra ben içimden şöyle geçirdim; bu çocuk öğretmenler kadar güzel çalıyor demek ki öğretmenlerin okulda durmasının bir anlamı yok diye geçirdim içimden ve ne olduysa işte o an oldu. Kaderin tokatı 5 dakika bile gecikmedi. O çocuktan hemen sonra bir hoca öğrenci ile beraber sahneye çıktı ve hoca piyano çaldı tabii ona piyano çalmak denirse amiyane tabirle hocanın çaldığı piyano dile geldi konuştu bana dediğini anlattı ya. Ben o ara kendimden utandım yani üniversite hocalarına laf ettiğim için(en azından güzel sanatlar fakültesinin hocalarına laf ettiğim için) çok büyük bir utanç zamanıydı.

Son düzenleyen: Moderatör:
En utandığım olay, maalesef 4-5 gün önce yaşandı. Arabayla marketten dönerken kavşak vardı. Oradan geçerken 3-4 tane kız görmüştüm. Bende hava olsun diye yanlayarak geçeyim dedim. Yanlayarak çok hoş bir şekilde geçtim, ama meğer arkamda sivil polis arabası varmış. Allah'dan ehliyete bir şey olmadı, ama para cezası ve kızlara rezil olmak baya bir utandırdı. İşin en utanç dolu kısmı ise, benim arabayla ilgili tüm radar cezalarını vs her şeyi babam öder. Babama cezadan bahsederken o kadar utandım ki.
Babam ilk defa bir cezama bu kadar güldü ama, o utanç bana yetti.

Birkaç tane var ama bu anılarım en yakın arkadaşlar arasında oldu fakat burada 5 kişiden fazla insanın önünde nasıl rezil olduğumu anlatacağım. Buraya kadar boşuna okudun dostum cidden anlatacağımı mı sandın.

Çocukken arkadaşlarla bisiklet yarışı falan yapıyorduk. Parkta millete hava atalım diye bisikletin önünü kaldırarak süreyim dedim. Yapmaz olaydım önünü kaldırayım derken tepe üstü gittim :) rezil olduk millete :)

Bir kızla tanıştım. İlk buluşmak için randevu ayarladık. Randevuya giderken biraz hastaydım. Soğuk algınlığı yüzünden burnum akıyor arada hapşırıyordum. İlk buluşma olduğu için erteleyemedim. Kız gelmeden de burnumu iyice temizledim ki kız gelince bir arıza çıkartmasın burun. Kız geldi oturuyoruz kahve söyledik. Kahve fincanından bir yudum aldım. Bir baktım hapşurma geliyor. Elim cebime 4 nala gidip tam mendili çıkaracakken bir saldım hapşurmayı masanın tam ortasına nal gibi sümük çakıldı. Bırak utanmayı o günden beri kız arkadaşım olmadı. Bunu yazarken bile utandım. Halbuki kız gelmeden de o kadar temizlik yaptım. Meret ne ara biriktin. O gün bu gündür kız bir daha ne aradı ne sordu. Sanki kendi burnundan Osmanlı şerbeti akıyor.

Bu 2 mesajı okurken gülmekten öldüm ama Ksn'de bağıra bağıra güldüm :D.

Bir kızla tanıştım. İlk buluşmak için randevu ayarladık. Randevuya giderken biraz hastaydım. Soğuk algınlığı yüzünden burnum akıyor arada hapşırıyordum. İlk buluşma olduğu için erteleyemedim. Kız gelmeden de burnumu iyice temizledim ki kız gelince bir arıza çıkartmasın burun. Kız geldi oturuyoruz kahve söyledik. Kahve fincanından bir yudum aldım. Bir baktım hapşurma geliyor. Elim cebime 4 nala gidip tam mendili çıkaracakken bir saldım hapşurmayı masanın tam ortasına nal gibi sümük çakıldı. Bırak utanmayı o günden beri kız arkadaşım olmadı. Bunu yazarken bile utandım. Halbuki kız gelmeden de o kadar temizlik yaptım. Meret ne ara biriktin. O gün bu gündür kız bir daha ne aradı ne sordu. Sanki kendi burnundan Osmanlı şerbeti akıyor.
Hocam, alınma ama çok güldüm cidden.

Geri
Yukarı