En utanç verici anınız ne?

İlkokuldayken MSN ismimi "bütün kızlar çiçek olsun arı olmazsam namerdim" yapmıştım. Sınıf hocamla çok yakındık, o yüzden MSN de kayıtlıydı ve ismimi görmüştü. Bütün öğretmenlere yaymıştı. O zamanlar ne anlama geldiğini anlamadığımdan utanmıyordum da şu an çok utanıyorum.
Almanya'da yaşayan kuzenimin arkadaşı gelmişti Türkiye'ye. Çocuğa birazcık Türkçe öğretmişlerdi. Ben de ne artislik çekiyorsun ben de almanca biliyorum dedim o anın gazıyla evden çıkarken iyi geceler demek isterken günaydın demiştim. Bunda da çok utanıyorum.

Bir kızla tanıştım. İlk buluşmak için randevu ayarladık. Randevuya giderken biraz hastaydım. Soğuk algınlığı yüzünden burnum akıyor arada hapşırıyordum. İlk buluşma olduğu için erteleyemedim. Kız gelmeden de burnumu iyice temizledim ki kız gelince bir arıza çıkartmasın burun. Kız geldi oturuyoruz kahve söyledik. Kahve fincanından bir yudum aldım. Bir baktım hapşurma geliyor. Elim cebime 4 nala gidip tam mendili çıkaracakken bir saldım hapşurmayı masanın tam ortasına nal gibi sümük çakıldı. Bırak utanmayı o günden beri kız arkadaşım olmadı. Bunu yazarken bile utandım. Halbuki kız gelmeden de o kadar temizlik yaptım. Meret ne ara biriktin. O gün bu gündür kız bir daha ne aradı ne sordu. Sanki kendi burnundan Osmanlı şerbeti akıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi dersti hatırlamıyorum ama bir sınavda 55 aldığım için çok utanmıştım. Aslında utanılacak kısım sınavdan 55 almak değil, ben hariç bütün sınıfın ortak bir kopya planı yapıp herkesin 95-100 almasının yanında sadece benim 55 almam oldu. Hâlâ anlamıyorum arkadaş, o kopya planından nasıl haberim olmadı? Hadi haberim olmadı sınavda nasıl fark etmedim hiç bilmiyorum. Herkes harıl harıl zincirleme kopya hazırlarken benim kalbim falan durdu, o anlık öldüm herhalde. Umarım öyledir. 😵

Çocukken arkadaşlarla bisiklet yarışı falan yapıyorduk. Parkta millete hava atalım diye bisikletin önünü kaldırarak süreyim dedim. Yapmaz olaydım önünü kaldırayım derken tepe üstü gittim :) rezil olduk millete :)

Aynısı yaşamştım, utançtan domates olmuştum. :D

Ortaokulda ergenlikten yanıp tutuştuğumuz zamanlarda sınıf duvarına malum organı çizmiştim. Biri de çizerken görmüş, hiç sevmezdim o çocuğu. Dersin ortasında müdür yardımcısı basıp sınıfta genç bir ergen var onu bulursam çırasını yakacağım dedi. Tabii ben titriyorum korkudan. Bilgisi olan varsa bana iletsin dedi ve o beni gören çocuk arkasından gitti. 5 dakikaya kalmaz odasına çağırıldım :/ Odadaki zaman hayatımdaki en büyük hesaplaşma desem yeridir. Hocam yemin ederim ben yapmadım dediğimde "Yemin etme ulan!" diye bağırışında yerimde sıçramam hala aklımda. Sonra şöyle anlatıp kurtuldum "Hocam, onu duvara çizmişlerdi. Ben de daksille siliyordum. Silerken görmüş herhalde." İnandı o da. Kafa zehir 😂
Bir de derste ses çıkardığım için tahtaya çağırılıp azarlandım. O da kötüydü. Ortaokulda bayağı vukuatım varmış...

Ortaokul 7.sınıftaydım kızlar voleybol oynuyordu benimle 2-3 arkadaşta gidip oyuna katılalım dedik. Yüksekten bir top geldi benim gözümde topa kilitlendi. Gözüm toptan başka bir şey görmüyordu. Top yere iyice yaklaştığında manşeti basıyım dedim önümde kız varmış yanlışlıkla üstünü yukarıya kaldırdım hemen düzeltti Allah'tan da kız bir şey demedi ama o 2-3 arkadaş olayı görmüştü yalvar yakar olayı yaymamalarını söyledim yakın arkadaş olduğumuz için yaymadılar sağ olsunlar yaysalardı ben biterdim çünkü kız okulda çok popülerdi şimdi yazarken bile çok utandım ya.😣😣

8 sınıfta müzik dersinde hoca flüt çal demişti ben 5 sınıftan beri müzik dersinde uyuduğum için çalmayı bilmiyordum hoca çalamayınca anladı tahtaya çıkartı bütün sınıf bana gülmüştü şimdi liseye geçtim kurtuldum hocadan

Geri
Yukarı