En utanç verici anınız

Hani bir anınız olur; çok utanır ve sürekli aklınıza gelir, herkesin 1 tane vardır mutlaka. Bunları yazar misiniz?
Ben başlıyorum:

Ortaokulda müzik hocası en sevdiğiniz müzik ne demişti. Ben de onun yüzüne bakarak Allah belanı versin demiştim. O günden sonra ortaokuldaki müzik hocam ile asla karşılaşmadım.
Hahahaha saniyeden güzel çalmışsın. 😉

2 sene önce okulda arkadaşımla sınıfıma giderken muhabbet ediyorduk, arkadaşımın yüzüne bakıyordum yani sonra sınıfımızın kapısına geldik bir tane kızda sınıftan çıkıyordu kızla dudak dudağa gelmiştik çok utanmıştım.

Son olaya kadar olabilecek şeyler de son olaydan sonra hocam ne yaptı :D

Muhteşem bir sinirle yanıma belirdi. Defterin nerde 2 eksi, Kitap çıkmamış 3 eksi, kalem ucu açılmamış eksi, eksi, eksi, eksi...
Çokta umursamadım, ama baya tehdit etmişti. Utanıyor bir şey diyemiyor. Tüm sınıf kahkaha atıyor. Böyle şoktayım şaşırmışım gülüyorum bir yandan.

2 sene önce okulda arkadaşımla sınıfıma giderken muhabbet ediyorduk, arkadaşımın yüzüne bakıyordum yani sonra sınıfımızın kapısına geldik bir tane kızda sınıftan çıkıyordu kızla dudak dudağa gelmiştik çok utanmıştım.
Çok garip...

O anının gerçek olduğuna inanan hulkun da gerçek olduğuna inanıyordur.

Hadi oradan be. Volta atsam ne olacak burada. Gel beni götür memlekete. Bulayım arkadaşlarımı anlatsınlar sana. Komik olan gerçek olması zaten. Aşırı dürüstüm ben. Bu huyum yüzünden çok belaya girdi başım.

Geri
Yukarı