"Entomofobi" böcek korkumu nasıl yenebilirim?

ZYP33

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar selamlar şu an saat gecenin 1:50'si az önce üstüme uçan karıncamı ne atladı. O kadar bağırmışım ki korkudan tüm mahalle uyandı resmen. Ben artık bu "böcük" fobisini yenmek istiyorum doktorlara psikiyatristlere gitmeme rağmen yenemedim. Çok korkuyorum ne yapacağım?

Askerde yenersin. Küçükken bigün gece wcye giderken kazayla hamamböceğinin üstüne basmıştım tam 1 saat ağlamışım o günden sonra böcek fobisi olmuştu. Askerde dağa intikale çıktığımızda zeytin çekirdeğine benzeyen milyon tane keçi dışkısı üzerinde yatıyorduk. Uyandığımızda her tarafımız börtü böcek oluyordu. SS kuralıyla alışıyorsun. Biraz iğrenç bi post oldu k bakmayın💩

Mersin sıcaktır ya :D ekran kartın ne senin.

i5 4600 işlemci, 8 GB RAM, 2 GB NVIDIA GT840M ekran kartı, 1 TB HDD, Windows 10 (anakartımı bilmiyorum)
Askerde yenersin. Küçükken bigün gece wcye giderken kazayla hamamböceğinin üstüne basmıştım tam 1 saat ağlamışım o günden sonra böcek fobisi olmuştu. Askerde dağa intikale çıktığımızda zeytin çekirdeğine benzeyen milyon tane keçi dışkısı üzerinde yatıyorduk. Uyandığımızda her tarafımız börtü böcek oluyordu. SS kuralıyla alışıyorsun. Biraz iğrenç bir post oldu k bakmayın💩

Annem bedelliye vereceğim seni ayrı kalamam diyor. Ben gitmek istiyordum ama bu yazdıklarını görünce fikrim değişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı