Epic Games > Steam

Oyun en uygun fiyata orijinal olarak nerden alınabiliyorsa oradan alınmalı bence. Bazıları 60 TL fazla veririm Steam'den alırım RDR 2'yi falan demiş. Sırf Epic Games uygulaması kötü diyeymiş başarımlar yokmuş, profil sayfası yokmuş. Arkadaşlar 60 TL bir dijital oyun için az para değil. Nerede ucuzsa oradan alın oyununuzu. Oyun aynı oyun zaten. Steam'den oyun koleksiyonu kasanlara bir şey demiyorum. Bazısı sahip olduğu bütün oyunların tek bir yerde durmasını ister dağınıklık istemez.

Oyuncu bir kişi platform fanı olmaz nerede ucuzsa oradan alır.
Şu an Epic Games yaptığı indirimler ve verdiği kuponlarla bu seneki alışverişimi hep oradan yapmamı sağladı. Ama bu Epic'in daha iyi olduğunu göstermez, Steam genel olarak Epic Games'ten kat ve kat daha iyi. Ama iyi diye de gidip Epic'te 90 TL olan oyuna Steam'de 200 TL vermem.

Steam severim, kullanırım, çok oyunumu Steam üzerinden satın aldım. Ancak açık ve net bir şekilde bu sabit kur olayı 2019 yılların başına kadar benimde inandığım basit bir yanlış anlaşılmadan ibaret.
"Bir moderatör bile" demem bazılarının o kadar gücüne gitmiş ki... Arkadaşlar siz hiç mi sarkastik konuşmuyorsunuz hayatınızda? Esprili diller falan. Gülücükler.

Steam severim, kullanırım, çok oyunumu Steam üzerinden satın aldım. Ancak açık ve net bir şekilde bu sabit kur olayı 2019 yılların başına kadar benimde inandığım basit bir yanlış anlaşılmadan ibaret.
Bir moderatör bile dediğim bazılarının o kadar gücüne gitmiş ki... Arkadaşlar siz hiç mi sarkastik konuşmuyorsunuz hayatınızda? Esprili diller falan. Gülücükler.
Ey TheAny, Technopat milletinin alayından özür dile.

Epic Games'in arayüzü pek hoşuma gitmiyor, alışamadım. İçerisinde bana hitap eden çok fazla oyun da yok. Beni oraya çekmesi için gerçekten arada çok büyük fiyat farkı olması lazım.

Hocam, bunu nerden okudunuzda sallıyorsunuz bilmiyorum ama öyle değil. :) Oyun yayınlamayı deneyin bir ara. Çok bir şey istemiyor Steam oyunlarını mağazalarına kaydetmeniz için. O fiyat belirleme ekranını gördükten sonra anlattığınız hikayelerin safsata olduğunu görürsünüz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Enis Kirazoğlu da bilmiyorsa vay halimize :)

Ey TheAny, Technopat milletinin alayından özür dile.
Belli ki Steam'in kur olayının yanlış anlaşılma olduğunu söylediğim için müebbet yemek üzereyim, bir de moderatöre de söylemde bulundum cezam müebbetten idama yükseltildi.

Arkadaşlar hepinizden özür diliyorum. Steam dolar kurunu sabitliyor, moderatörler de insan. Bir şey söylememeliydim. :=
Enis Kirazoğlu da bilmiyorsa vay halimize
Bilmiyor. Tekrar soruyorum o zaman sorumu; Madem böyle bu hikaye, buna inanıyoruz, fiyatlar neden Epic'te değişiklik göstermiyor. Her bağımsız yapımcı Steam'e koyduğu fiyatı aynen Epic'e de mi koyuyor? Epic'te böyle bir öneri sistemi yok mu? :D Ah, ah.

Yeni konular

Geri
Yukarı