Epic Games Store arka planda çalışıp verileri mi çalıyor?

Sanj1

Hectopat
Makaleler
4
Evet arkadaşlar, internette biraz araştırma yaptım. Yabancı Reddit sayfalarında Epic Games sizin verilerinizi çalıyor ve sizi izliyor gibi şeyler vardı.
Ve @Ali Güngör tarafından açılan son konularda sıcaklık vs. arttırdığı söyleniyor. Sizce bu mümkün mü? Verilerimizi çalıp Çin'e mi satıyor? Ayrıca arkada mining yaptığı söyleniyor. Bunları görüp duyduktan sonra içime bir kurt düştü. Sonra boşuna almayalım GTA 5 vs.

Hocam bence Launcher yapısından kaynaklı olarak ağır çalışıyor, yoksa koskoca Epic Games'in mining tarzı işlere kalkışacağını pek zannetmem. Günün sonunda eğer bu doğruysa ve bir şekilde ispatlanırsa Epic Games'in başı büyük derde girer. Hem firma adı lekelenir hem de tazminat davası vs. bir sürü olayla uğraşması gerekir. O yüzden bu topa gireceklerini hiç sanmıyorum.

Hocam bence Launcher yapısından kaynaklı olarak ağır çalışıyor, yoksa koskoca Epic Games'in mining tarzı işlere kalkışacağını pek zannetmem. Günün sonunda eğer bu doğruysa ve bir şekilde ispatlanırsa Epic Games'in başı büyük derde girer. Hem firma adı lekelenir hem de tazminat davası vs. bir sürü olayla uğraşması gerekir. O yüzden bu topa gireceklerini hiç sanmıyorum.
Yani çıkardıkları paranın 500 katını yine öderler... 😂

Epic Games Sadece oyun marketi değil kocaman bir teknoloji firması. Devrimsel oyun motoru Unreal'in Sahibi. Böyle bir suçlama çok mantıksız. En başta adamların böyle bir şeye ihtiyacı yok. Sadece Launcher'in optimizasyonu sıkıntılı.

Yeni konular

Geri
Yukarı