Epic Games'ten 500 TL sepet önerisi

O zaman God of War + Witcher 3 + Mafia trilogy almanızı öneririm.

Yanına da Star Wars: Jedi Fallen Order + Alan Wake Remastered.

Bu oyunları almaya karar verdim. Güzel olmuş mu sizce?

Dosya Ekleri

• IMG_20240107_151111.jpg
    IMG_20240107_151111.jpg
    101 KB · Görüntüleme: 30
Bu oyunları almaya karar verdim. Güzel olmuş mu sizce?
God of War ve Witcher 3 çok iyi seçimler, ben Detroit yerine Mafia Trilogy tercih ederdim, paketin içinde Mafia 1, 2 ve 3 var, Mafia 3'ün 30 saatlik bir oynanış süresi var ama ilk 10 saatten sonra sıkıyor diğer iki oyunun yanında çok zayıf kalıyor ama o para sırf Mafia 1 için bile verilir efsane bir oyun kendisi, Mafia 2'ye gelirsek o da Mafia 1'in yanında biraz zayıf kalıyor fakat yine de ortalama üstü bir oyun, Mafia Trilogy almanızı öneririm fakat tabii ki sizin tercihiniz, bu benim düşüncem, kimsenin zevki tartışılmaz.

Not: 500 TL'ye tamamlamak isterseniz Star Wars: Jedi Fallen Order ve Alan Wake Remastered ekleyebilirsiniz.

Hayırlı olsun, güle güle oynayın 😄

God of War ve Witcher 3 çok iyi seçimler, ben Detroit yerine Mafia trilogy tercih ederdim, paketin içinde Mafia 1, 2 ve 3 var, Mafia 3'ün 30 saatlik bir oynanış süresi var ama ilk 10 saatten sonra sıkıyor diğer iki oyunun yanında çok zayıf kalıyor ama o para sırf Mafia 1 için bile verilir efsane bir oyun kendisi, Mafia 2'ye gelirsek o da Mafia 1'in yanında biraz zayıf kalıyor fakat yine de ortalama üstü bir oyun, Mafia trilogy almanızı öneririm fakat tabii ki sizin tercihiniz, bu benim düşüncem, kimsenin zevki tartışılmaz.

Not: 500 TL'ye tamamlamak isterseniz Star Wars: Jedi Fallen Order ve Alan Wake Remastered ekleyebilirsiniz.

Hayırlı olsun, güle güle oynayın 😄

Detroit'ten yana kullandım tercihimi. Kalan paraya da kardeşimin istediği bir oyun aldım. Tavsiye veren herkese çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı