Erdoğan’dan ekonomi yorumu: Kılıçdaroğlu SSK’yı batırdı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan TRT’de katıldığı yayında ekonomiyle ilgili yorum yaparken SSK’yı Kılıçdaroğlu’nun batırdığını söyledi. Erdoğan’ın konuşması sırasında dolar 14 TL’ye çıkarak yeni bir rekor kırdı.
Kaynak
Şimdi çok şey söylerim ama önümüz kış Silivri soğuktur. Cumhurbaşkanı her konuştuğunda dolar yükseliyor. Ben yarın ekran kartı alacağım, alacağım derken GT1030’dan bahsediyorum, kaç gündür fiyatı sabit olan kart az önce tekrar zam almış. Yani daha çok para ödemek zorundayım. Şimdi bu cebimden gidecek fazla paranın sorumlusu kim? Ete, süte, ekmeğe her şeye yine zam gelecek sorumlu kim?
Bence Kılıçdaroğlu sorumlu arkadaşlar sizce?
 

gen2

Hectopat
Katılım
7 Aralık 2019
Mesajlar
6.561
Makaleler
1
Çözümler
34
Ulkeyi CIA'e satarken buyuk ihtimalle zihin kontrolu goruyordu agzindan baskasinin cumleleri de olsa 3 5 arguman cikiyordu bu mahluklarin. Feto/CIA arkalarindan cekilince boyle mahalle karisi gibi bir seye donustuler. Bunlara yakisan agiz da bu zaten.
 
Katılım
13 Ağustos 2016
Mesajlar
5.925
Makaleler
1
Çözümler
39
Yer
Ankara
Yazıp yazıp, düşünüp düşünüp siliyorum; ulan ne garip bir şey bu? Ne desek bir yere isabet ediyor, ben en iyisi susayım.
 

FlexiFPS

Hectopat
Katılım
10 Haziran 2018
Mesajlar
259
Çözümler
3
Yer
Tekirdağ
Konuşacak o kadar şey varken sadece kutuplaştırmaya yönelik saldırgan dil ile devam ediyor. Zaten öyle bir şey ki hayatımızdan çıkmıyor şu illet düşünceler, genç yaşında elin oğlu sıhat içinde hangi ülkeyi ziyaret edeceğini hangi arabayı alacağını düşünüyor, bizde yarın peynirin zeytinin fiyatı kaç para olacak onu düşünüyoruz. Söylenecek çok şey var fakat burası bir teknoloji platformu.
 
KS
KS
Thermes

Thermes

Kilopat
Katılım
21 Kasım 2014
Mesajlar
5.434
Makaleler
61
Çözümler
4
Akp akar. Chp bakar.
FF26DA68-7E85-402A-9DF8-32DCEAFD2891.gif
 
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yukarı