Ergenlikte burun büyüklüğü

xagee

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar, 15 yaşındayım ve mantıken ergenim. Burnum kafama göre aşırı şiş ve büyük, kalın etli gibi. Ergenlikten sonra bu şişlik geçiyor ve burun eski haline geri dönüyor mu? Yüzün oturması gibi olaylar olduğunu duymuştum. 16 yaşında da burun oturuyormuş sanırım.

Burun, her daim büyüyen bir organdır. Burnunda ödem varsa zamanla düzelebilir.
Sülalendeki kişilerin burunları büyükse, büyük ihtimalle senin burnun da büyük olur.
Eğer burnunu beğenmiyorsan ilerleyen zamanlarda burun estetiği yaptırabilirsin.

Bu dönemlerde biraz şiş görünecek ancak 17-18 gibi şişliği gidecek gerçek düzgün şeklini alacak.
Küçükken burnun anormal büyük değilse merak etme öyle kalmaz.

Aslında burun 18 yaşında küçülmüyor. Sadece yüzün büyüyor ve artık orantılı, güzel görünüyor.

Öncelikle selamlar, 15 yaşındayım ve mantıken ergenim. Burnum kafama göre aşırı şiş ve büyük, kalın etli gibi. Ergenlikten sonra bu şişlik geçiyor ve burun eski haline geri dönüyor mu? Yüzün oturması gibi olaylar olduğunu duymuştum. 16 yaşında da burun oturuyormuş sanırım.

Benim küçükken burnum düzgün idi şu an laz burnu gibi oldu
Ve sorunuza gelirsek sanırım öyle kalacak estetik öneririm.

Benim küçükken burnum düzgün idi, şu an laz burnu gibi oldu.
Sorunuza gelirsek, sanırım öyle kalacak estetik öneririm.
Burun kemiğinin büyümesinden bahsediyorsun. Arkadaş ise burnunun şişmesinden, yani et oranının çoğalmasından şikayetçi. Nasıl ki kilo alıp veriyorsan, aynı şekil burun da kilo verebilir. Ergenlik çağında burnun şişmesi olayı çoğu insanda yaşanıyor ve 1-2 sene sonra düzeliyor. Tabii kesin bir şey değil.

Değişmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı