Ertesi gün hapının yan etkileri ne kadar sürer?

Lukerno

Decapat
Arkadaş ertesi gün hapı kullandı. Neredeyse 13 saat olmuş. Karnı şimdi ağrımaya başlamış. Şimdi çocuk boşalmamış ancak zevk suyundan gider diye kıza içirdi. İçine tam da girmemiş. Kızın ağrıları olması vücudunda sperm olduğunu mu gösterir yoksa vücudunda sperm bulunmadığı halde ilaç genel işlevini yerine getirdiği için ağrı oluşturabilir mı? Ve hapın yan etkileri ortalama ne kadar sürer? Kız üniversiteye gidiyor. Sıkıntı olmasın ona.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlaç etkisini gösteriyor olabilir.
Mal oğlana sordum. Boşalmamış. Böyle fanteziye olur mu. Şahsımca olmaz. Penisinin ucunu vajina giriş yapıp çıkarmış. ( Çocuğun anlatımıyla olmaz, ben resmiyetle anlatmaya çalıştım.) Yani kız "Sperm gelmediğine göre ve içime tam giriş sağlamadığına göre bir şey olmamıştır." dedi. Yani ben böyle bir durum yaşamadım. Ama akıl yoksunu tanıdıklarım yaşıyor. Bu yüzden foruma yazıyorum. Bu tür konuları konuşacak kimseleri de yok. Benim de yok ama forum her türlü yardımı sağladığı için buraya yazdım. Yani kız diyor ki belki de ilacı boşuna aldım diyor. Sperm yok, ancak ağrım var o da ilacın olağan yan etkisi midir? Diyor. Çok uzun oldu ancak şimdiden görüşlerinizi ve önerilerinizi paylaştığınız için müteşekkirim.

Boşuna almış. İlaç yan etkisini gösteriyordur. Regl'in erken yaşanmasını sağlar genelde o ilaçlar. Ayrıca çok sağlıklı da sayılmazlar, bu yüzden sık kullanımı tavsiye edilmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı