Et yemek cinayet midir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayır, benim için değil en azından. Etin tadını çok seviyorum, asla bırakmam. Tadı, kokusu ve dokusuyla mükemmel bir yemek. Lahmacun, iskender, döner, kebap, köfte, kokoreç ve benzeri yemekler de benim eti bırakmamam için ayrı bir sebep oluşturuyor. Bazı kişiler "Köpek, kedi niye yemiyorsunuz?" diye soruyorlar. Köpek ve kedi gibi hayvanlarla aramda bir bağ var o yüzden yemiyorum.

Eğer cinayetse her akşam beni haberlerde görürsün. Alışmalısın.

Bitki öldürmek ile hayvan öldürmek aynı şey mi? Bitkinin ölürken acılar içinde çığlık attığını işiten oldu mu şimdiye kadar, hayvanlar üretim süreci itibari ile sürekli acı çekiyor.

Zorunlu edit: Bitkiler çığlık atmıyor, abartma amacıyla yazdım, oradan eleştirenler olmuş.

Bitki öldürmek ile hayvan öldürmek aynı şey mi? Bitkinin ölürken acılar içinde çığlık attığını işiten oldu mu şimdiye kadar, hayvanlar üretim süreci itibari ile sürekli acı çekiyor.

Acı çekmesi bağırması ile alakalı değil. Acı çekmek sadece bağırma ile mi oluyor?

Yapay et, yaygın olsa da hayvan kullanmasak keşke. Doğaya da çok zararları var bu hayvanların.
Bitki öldürmek ile hayvan öldürmek aynı şey mi? Bitkinin ölürken acılar içinde çığlık attığını işiten oldu mu şimdiye kadar? Hayvanlar üretim süreci itibari ile sürekli acı çekiyor.
Hayvanların ses tellerini koparırsak rahat eder misiniz bay bitki katili?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı