Etek giyen avukata: "Masanın arkasında anlat, biz din adamıyız"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O kadar çok cinsellik yönünden baskılanmış biri ki, etek giyen birini görünce aklına direk cinsellik geliyor.
Kaç yaşına geldim, kız arkadaşım olmadı, asosyallikten normal arkadaşımda yoktur. Dokunmayı, hissetmeyi isteyen/merak eden biriyim ama bunların ki başka bir olay.
"Biz din adamıyız" ın alt metni şu: Biz din adamıyız, bacak görünce azarız. Saklayacaksın, saklamıyorsan da riski göze alacaksın.

İşte dinin geldiği nokta.
Din ile yönetilen ülkelerde nokta hep buydu zaten.
Git neye inanıyorsan inan, nasıl ibadet ediyorsan et lafım yok. O inandığın dinin kültürünü buraya getirme bana yeter.
Bizi geçtim dünya rahatsız artık bunlardan ya, nasıl bir topluluksa gittikleri yerde huzur bırakmıyor adamlar.

Din adamıyız falan ama gözümüz bacaklarınıza kayabiliyor hanımefendi yani sizde biraz...

Öteki dünyaya ( varsa ) yatırım yapanlar yüzünden bu dünyada eğlenmeye çalışanlar insanların hayatlarını zehir ediyorlar :D 100 yıl sonra Arap mitolojisi tarihe gömülecek bu topraklarda dinsizlik aşırı derecede artıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki kişiler bu insanlar işte :D

Biz de insanız lütfen sizde biraz ağzınızı kapatsanız?

Öteki dünyaya ( varsa ) yatırım yapanlar yüzünden bu dünyada eğlenmeye çalışanlar insanların hayatlarını zehir ediyorlar :D 100 yıl sonra Arap mitolojisi tarihe gömülecek bu topraklarda dinsizlik aşırı derecede artıyor.

Dinimize göre Allah Allah diyen bir kişi kalmayana kadar kıyamet kopmayacak o zamam 100 yıl sonra kıyamet kopar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı