ETS 2 ban evading

Emirhan34181

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim
Direk olayı anlatayım: ETS 2'den tmp sunucusundan perma yedim sebebin de "ban evading" yazıyordu, biraz araştırdım ve "banın varken başka bir hesaba giriş yaparak banından kaçmak" olayıymış ama ben bunu yapmadım ve hesaplarımı da kimse bilmiyor yani kimseyle paylaşmadım 1 kere itiraz ettim ama iplemediler şimdi bir daha itiraz ettim inşallah bu sefer iplerler. Asıl sorum ise şu başka Steam hesabı alıp ETS 2'yi oradan alsam ve tmp ye girsem ne olur? Tekrar ban atarlar mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabın sana ait olduğu anlaşılırsa banlanırsın. Ayrıca ipleyeceklerini de sanmıyorum. Bende aynı sebepten ban yedim kimlik resmi, Steam'deki telefon ve maili kanıt olarak yüklememe rağmen iplemediler.

Hayır yok HWID ban olayı bende de öyle oldu perma yedim ve yeni hesap aldım ETS 2 aldım sorun çıkmadı halen daha oynuyorum.

Beraber oynamak isterseniz Instagram'dan yigit_gok_01 yazıp istek atabilirsiniz.

Hocam hala ban yemediniz mi? Yemediyseniz ben de yapacağım aynı şey oldu arkadaşım ile benim profil fotoğrafım aynı olduğu için ban atmışlar
Hayır yok HWID ban olayı bende de öyle oldu perma yedim ve yeni hesap aldım ETS 2 aldım sorun çıkmadı halen daha oynuyorum.

Beraber oynamak isterseniz Instagram'dan yigit_gok_01 yazıp istek atabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı