Evde Montaj vs Vatan Forum İstanbul Montaj

Ali Gündüz

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, uzun zamandır aklımda olan toplama PC ile ilgili sorunları çözmek istiyorum artık. Öncelikle Vatan Bilgisayar'dan almak zorundayım sistemi ve Forum İstanbul şubesinden alacağım. Şubeyle ile ilgili bilgisi olan varsa sevinirim. Sonra şimdi ben her yerde gördüm ki kimse Vatan Bilgisayar montajına güvenmiyor, ben de kendim montajını yapayım diyorum ama sonra yanlış bir şey yaparsam para boşuna gider diye aklımın bir ucunda da şubeye montajlatma fikri var. Daha sonra şimdi Windows 10 çok pahalı, ben de Kinguin'den Windows key alıp UEFI key alayım diyorum ama bütçem yetmezse maalesef bir süre korsan kullanmak zorunda kalacağım. Sizce ne yapayım? Bir süre korsan mı kullanayım ve Forum İstanbul Vatan şubesi ile ilgili bilgisi olan var mı? Buraya kadar okuyan varsa teşekkür ederim, beni bilgilendirin lütfen. İyi günler.

Eksen'in İstanbul'da mağazası var. Sinerji'nin de ofisi. Sanırım elden ya da nakit almak istiyorsunuz. Bu iki seçeneği düşünün derim.

Merhaba,
Vatan Bilgisayar'dan almak zorundaysanız. Bence oraya toplanttırın. Bilmediğiniz veya hakim olmadığınız bir parçadan dolayı sıkıntı yaşayabilirisiniz. Yetkili yere yaptırırsanız çalışmasa da oraya götürüp düzettirebilirsiniz. Tecrübeniz yoksa daha önceden yetkli yere toplattırın derim.

Eliniz tornavida işlerine yatkınsa kendiniz montajlayın derim. Montaj videoları size yardımcı olacaktır. Kablolamayı da güzel yaparsanız tadından yenmez.
Ayrıca Windows 10 kurduğunuz zaman 1 ay kadar etkinleştirmeden kullanabiliyorsunuz.

En son bir arkadaşım Vatan Computerden bilgisayar toplattırdı oyun oynarken ekran bir anda gitti ve gelmedi. Tekrar geri götürdü biraz sert çıkarak parçaları yenileriyle değiştirmişler. Başında duramıyorsunuz Vatan Computerde. Ben Forum İstanbul Mediamarkt den toplattırdım. Oldukça memnunum. Sorun olursa sorabilirsin

En son bir arkadaşım Vatan Computerden bilgisayar toplattırdı oyun oynarken ekran bir anda gitti ve gelmedi. Tekrar geri götürdü biraz sert çıkarak parçaları yenileriyle değiştirmişler. Başında duramıyorsunuz Vatan Computerde. Ben Forum İstanbul Mediamarkt den toplattırdım. Oldukça memnunum. Sorun olursa sorabilirsin
bende mediamarketi düşünüyorumda bu işte yeniler diye biliyorum iyi iş çıkardılarmı sorun çıktımı servis durumu olursa nasıl ilgileniyolar söyleyebilirmisiniz

bende mediamarketi düşünüyorumda bu işte yeniler diye biliyorum iyi iş çıkardılarmı sorun çıktımı servis durumu olursa nasıl ilgileniyolar söyleyebilirmisiniz
Ben zaten yaparlarken yanlarındaydım 2 kişi yaptılar. Ordaki toplama işini yapanlarlada gayet samimi olduk. Sistem gayet güzel oldu herhangi bir sorun çıkmadı. Servis konusundada çok titiz davranıyolar diyebilirim. Ben ordayken müşteri hizmetlerine bazı müşteriler geldi laptobu arızalanmış, göndermiş yeni laptop veya para iadesini verdiler. Vatanda Sistem nasıl ilerliyor bilmiyorum fakat sana Mediamarketi öneririm.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı