Vatan'da montaj yapmak

JrLesi

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Vatandan PC toplamak istiyorum. PC parçalarını ben seçtim oradan alıp orada montaj haline getirsem bi sorun çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Onlar getirirler ama sistemi ezbere toplamadan bir daha sormanı öneririm ayrıca her üründe her vatanda bulunmuyor gitmeden stok sor eksik kalmasın.

Yani ben oradan parçaları kendim seçip alıp toplarsam problem çıkmaz değil mi? Ya da stokta yoksa başka bir yerden alıp orada birleştirsem ?

Anladım. Peki onlar birleştirirken bi sorun çıkmıyor değil mi ?
Ona biz bir şey diyemeyiz. İyi deriz senin sitemini toplayacak kişiler kötü çıkar, kötü deriz iyi çıkar. Yani internette biraz daha araştır sistem toplayan kişilere sor onlar memnun kalmış mı diye çoğunluk memnunsa sende vatan da toplatırsın sistemini ancak dediğim gibi garantisi yok.

Kardeşim selam, parçaları seçiyorsun, tabii bilgisayarı kurmak için gerekli parçaları aldıysan monte edip, kurup verirler sana istersen.

Daha 1 hafta önce topladım bende sistem, çoğu parçayı vatandan aldım, bazısını başka yerden ama %90 ı vatandı.
Ama montajı Vatan'a bırakmadım. Kendim montaj yaptım. Hiç güvenmiyorum adamlara açıkçası, hem özenerek yaptıklarına inanmıyorum montaji, gerek kablo düzeni, gerek kullandıkları vidalar, gerek gerçekten aldığım sıfır ürünü mü takıyor. Gözümün önünde hangi parçayı takıp takmadığını bilmemek kötü.

He ama bilmiyorsan kendin hiç bulaşma montaj işine, baya zahmetli ve karışık hata kabul etmez

Ben ne zaman sistem toplasam oradan toplarım hiçbir sıkıntı yaşamadım. Oradan toplayınca gönlüm rahat oluyor. Piyasaya göre 200 TL gibi fazla ücret oluyor. Ama parça arızalı veya bozuk çıkması durumunda siz avantajlı olursunuz. Bu da 200 TL'ye değer.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı