Evde spor nasıl yapılır?

Hesef

Decapat
Daha fazla  
Dostlar selam, bölgemdeki spor salonlarını beğenmediğim için evde spor yapmak istiyorum. Yürüyüş bandım ve alanım var, basit spor aletleri de alabilirim. Size sormak istediğim şey egzersiz programını nasıl halledebilirim? Bunun içi bir uygulama arıyorum. Ücretli veya ücretsiz fark etmez. Güzel olduğu sürece sorun yok. Ana amacım yağ yakmak.

Son düzenleme:
Ana amacınız eğer yağ yakmak ise mutfaktan başlamlısınız günlük aldığınız kalorilerin altına inmelisiniz günlük yaptığınız hareketleri bir sonraki gün artırarak devam etmelisiniz uygulama olarak pek bir şeye ihtiyacınız yok aslında YouTube'da bununla ilgili güzel evde yapılabilinecek egzersizler mevcut.

Amacın yağ yakmak ise alman gereken kalorinin aşağısından al ve çık yürü, koş, bisiklet sür. Bence ağırlıktır falan harcayacağın paraya değmez.

Amacın yağ yakmak ise alman gereken kalorinin aşağısından al ve çık yürü, koş, bisiklet sür. Bence ağırlıktır falan harcayacağın paraya değmez.
Valla hocam bende halter seti, direnç bandı var. Hareketler özellikle göğüs antrenmanında çok kısıtlı onu da süperset yaparak telafi etmeye çalışıyorum. Tabi bir spor salonu olamaz ama iş görüyor.

Valla hocam bende halter seti, direnç bandı var. Hareketler özellikle göğüs antrenmanında çok kısıtlı onu da süperset yaparak telafi etmeye çalışıyorum. Tabi bir spor salonu olamaz ama iş görüyor.
Ben de evde yapıcam evde yapıcam diye tutturuyordum, onları alacağım paraya gittim bir senelik üyelik aldım. Şu an iyi ki böyle yapmışım diyorum. Bu iş evde bir yere kadar olur, salondaki gelişimi asla yakalayamazsın.

Ben de evde yapıcam evde yapıcam diye tutturuyordum, onları alacağım paraya gittim bir senelik üyelik aldım. Şu an iyi ki böyle yapmışım diyorum. Bu iş evde bir yere kadar olur, salondaki gelişimi asla yakalayamazsın.
Tabi salondaki gibi olmaz ben 4 sene boyunca salona gittim. Ama evde de bir şeyler yapılır. Boşa para değil yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı