Everest SGM X7 Gaming mouse incelemesi

Mouse Özellikleri:

1
. 3 kademeli DPI seçeneği mevcut ; 800/1200/1600
2. Kablo uzunluğu ; 1.5 metre

Pad Özellikleri:

1. Boyut; 287 (U) 244(G) mm

Kutu görüntüsü:

Kutu.jpg
Kutu içeriği:

Kutuİçerigi.jpg

Mouse pad yakından bakış:
Mousepad.jpg
Mouse yakından bakış :

M6omPk.png
Üst.jpg

Mouse yi daha yeni satın aldım pek kullanma şansım olmadı. İlerleyen zamanlarda konuyu güncelleyerek görüşlerimi bildireceğim.

Not: Fotoğraflar bana ait.

Ben markada o kadar sorun olduğunu sanmıyorum.Elimde platoon marka klavye var 3 senelik özenle kullandım hala çalışıyor 17 liraya almıştım.Sahibine de bağlı bence :)

Everest'in klavyesini alın mouse almayın. Bende de sgmx7 var. Bozulma belirtileri göstermeye başladı. Yeşil renk 1600DPI sarı renk 800DPI oldu.

Everest'in klavyesini alın mouse almayın. Bende de sgmx7 var. Bozulma belirtileri göstermeye başladı. Yeşil renk 1600DPI sarı renk 800DPI oldu.

Dostum o sorun DPI'ya abanınca oluyor, tekrar aban geçiyor ben de yapmıştım. :D
Bu arada ben de geçen sene bu sıralarda almıştım. Bu sene öldü arkadaşımız. :) Ben şahsen gayet memnun kaldım ve şimdi SGM-X10 modelini alacağım. Şu anki sıkıntım ise kablonun bir kısmı kasamın duvara çok yakın olmasından dolayı yıpranması ve iyi iletim yapamaması, tepki süresinde artma ve sol tıkta tıklamama sorunu. Bu zamana kadar hiç sıkıntı yaşamadım. Everest'i tavsiye ediyorum. Sağa sola fırlatmadan 1 yıl kullanabileceğiniz en uygun yollu heves giderme markasıdır kendisi. Çok ta tatmin edicidir ürünleri. Aşırı şaşalı SteelSeries Logitech gibi ürünlere para bayılmak istemediğimden ve sürekli yeni mouse yeni keyif vereceğinden, eninde sonunda logitechinde razerinde steelseries'inde bozulacağını bildiğimden dolayı aynı hesaba geleceğinden benim için everest daha önde. Adam akıllı kullanın markaya suç atmayın gerek yok böyle şeylere arkadaşlar. Ben Everest'i fare konusunda destekliyorum. X7 modelini de ilk defa bir oyuncu faresi alacaklara tavsiye ediyorum. Mouse Pad ise işkencelerime, su dökmemden yapıştırıcı damlatmama, yemek dökmeme vb. sebeplere maruz kalmasına rağmen sapasağlam. Alın ve kullanın. Logitech gibi steelseries gibi razer gibi tatmin etmez belki ama hevesinizi alır. Profesyonel oyuncu olmayanlara önerim everesttir, diğerleri kendini zengin gösterme çabasındadır. Bu benim şahsi kanaatimdir. İyi forumlar, alacak arkadaşlara tavsiye, çekinmeyin, alın. Kaçmıyor da, kovalanmıyor da, ama gül gibi fare. Kesinlikle tavsiye ediyorum! :)

07.09.2015 tarihi itibariyle bir tanede ben almış bulunuyorum. Taktım şu anda. Sorun olursa buradan güncellerim.

İlk aldığım süreden bu zamana kadar sorunsuz kullandım hala da sorunsuz kullanıyorum. Teknoloji şans işidir cümlesinin vücut bulmuş halidir bu durum. Kullanmaya devam bozulduğunda yine güncelleyeceğim.

Bende de bu mouse var. Benim LED daha büyük, ayrıca 2400 DPI. 800 açık mavi, 1200 koyu mavi, 1600 pembe-mor arası, 2400 kırmızı. 1 ay oldu gayet sağlam.

Mouse Özellikleri:

1
. 3 kademeli DPI seçeneği mevcut ; 800/1200/1600
2. Kablo uzunluğu ; 1.5 metre

Pad Özellikleri:

1. Boyut; 287 (U) 244(G) mm

Kutu görüntüsü:

Eki Görüntüle 51256 Kutu içeriği:

Eki Görüntüle 51257
Mouse pad yakından bakış:Eki Görüntüle 51260 Mouse yakından bakış :
M6omPk.png
Eki Görüntüle 51258

Mouse yi daha yeni satın aldım pek kullanma şansım olmadı. İlerleyen zamanlarda konuyu güncelleyerek görüşlerimi bildireceğim.

Not: Fotoğraflar bana ait.
bende 4 dpi var 800 1200 1600 2400 mü oluyor ve renkleri sırayla pembe kırmızı mor mavi sırasıyla ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı