Evlenmek mantıklı mı?

KızlarSoruyor forumu. Sizin babanızın Tor'un sevmeye hakkı var da, Technopat'ın bu konularda tartışmasına gerek yok. Burası teknoloji forumu, böyle konuları KızlarSoruyor gibi forumlarda açabilirsiniz. Hem daha yardımcı olurlar boş boş tartışmak yerine. :)

Burası teknoloji forumu değil, teknoloji ağırlıklı forum. Zaten kategori konu dışı.

Kızlarsoruyor forumu. Sizin babanızın Tor'un sevmeye hakkı var da, Technopat'ın bu konularda tartışmasına gerek yok. Burası teknoloji forumu, böyle konuları kızlarsoruyor gibi forumlarda açabilirsiniz. Hem daha yardımcı olurlar boş boş tartışmak yerine. :)

Teknoloji forumu olsaydı sadece teknoloji kategorisi olurdu değil mi?

Evlenmek için bir yuva bir hırka yeterlidir demiş Hz. Muhammed.
Maddi sıkıntı insanlarımız doymamış gözleridir;
- Arabası olacak evi olacak şu kadar maaş alacak.
Şu yoksa evlenmem bunu almassan bu iş olmaz diyen birileri varsa.
Güzel nefesinize yazık etmeyin...
Lakin bunu sizlere söyleyen koskoca çınarlarsa orası ayrı bir konu...
Bu arap zihniyetiyle devam. Vaktinde atalarımız namusuna ve dinine takıntılı milletler geride kalacaktır demiş, Orta Doğu'nun hali ortada şu an.

Bu Arap zihniyetiyle devam. Vaktinde atalarımızna musuna ve dinine takıntılı milletler geride kalacaktır demiş, orta doğu'nun hali ortada şu an.

Hz. Muhammed ismini görünce direk dine bağlıyorsunuz olayı.

Adam "şu yoksa evlenmem bunu almassan bu iş olmaz diyen birileri varsa evlenmeyin" demiş. Bence doğru da söylemiş, araba almadım diye benden boşanacak kadınla ben neden evleneyim?

Hz. Muhammed ismini görünce direk dine bağlıyorsunuz olayı.

Adam "şu yoksa evlenmem bunu almassan bu iş olmaz diyen birileri varsa evlenmeyin" demiş. Bence doğru da söylemiş, araba almadım diye benden boşanacak kadınla ben neden evleneyim?
Bak dikkatli oku adam ne demiş ; "Evlenmek için bir yuva bir hırka yeterlidir demiş" Kısaca diyorki barınabilen, giyinebilen herkes evlenebilir diyor. E teknolojiden faydalanma nerede, doğalgaz, elektrik su nerede, ev nerede?

Bak dikkatli oku adam ne demiş ; "Evlenmek için bir yuva bir hırka yeterlidir demiş" Kısaca diyorki barınabilen, giyinebilen herkes evlenebilir diyor. E teknolojiden faydalanma nerede, doğalgaz, elektrik su nerede, ev nerede?
Evlenmek için bir yuva bir hırka yeterlidir ama iyi koşullarda yaşamak, sağlıklı beslenmek ve ihityaçlarını karşılamak için yeterli değildir. O yüzden bir yuvanız ve bir hırkanız varsa evlenmeyin daha iyi.

Evlenmek sizce mantıklı mı? Evlenmek ister misiniz? Aranızda evli olanlarınız varsa evlendiğinize pişman mısınız?

Eki Görüntüle 999624
Doğru kişiyi , doğru zamanı bulmak çok önemli. Aile rızası alınmalı , kariyeri etkilemeyeceğinden emin olunmalı. Ve hemen çocuğa başvurulmamalı. Bir kaç yıl başbaşa kalacaksın mutlu mutlu sakin sakin kardeşim ya.

Geri
Yukarı