Evrim ve İslam'a farklı açıdan yaklaşım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sizin istediğiniz ve aradığınız mitolojik Adem. Öyle bir Adem yok.
Yine kendi dininden bir haber yorumlar. Senin kitabındaki Adem mitolojik. Bilimde Adem diye biri yok, ilk insan yok. Attığın videonun bir geçerliliği yok, Y kromozumu nedir bir oku yine aynı yorumlarla gelme karşımıza. Kutsal kitaplarda bahsedilen Adem 950 yıl yaşamış bir mitolojik karakter, Sapiens türü 950 yıl asla yaşamaz.

Ben babama ensest soyundan geldiğimizi açıklayamam beyler kusura bakmayın konu terk🤣

Peki aslında zenci isek biz nasıl lanetlenip beyaz olduk ve bazı özelliklerimizi yitirdik🤔🤣

Hazir evde yalnizken baktim da zencilere ait malum ozelliklerin bende olmadigindan yine emin oldum :/
Evrim yok bence :)

Sapiens türü 950 yıl asla yaşamaz.
Allah korusun emeklilik yaşı 900 derler bu sefer, olan bize olur🤣
Hazir evde yalnizken baktim da zencilere ait malum ozelliklerin bende olmadigindan yine emin oldum :/
Evrim yok bence :)
Son Dakika: Son kontrollere göre ben de zenci değilim maalesef🤣 Kahrolsun hayat🤣 Evrim falan tatava, her şey lanet bence de;)

Ya mitolojik veya dini. Bana Adem lazım işte, osu busu yok:) Sadece kanıtlandı dediğin zaman şaşırdım ben. Ha sen diyorsan ki ilk evrilip günümüz insana benzeyene biz Adem diyoruz diye o ayrı.

Adem´in genetik imzası günümüzde yaşayan bütün erkeklerde mevcut. Attığım belgeselde bütün detaylarıyla açıklanıyor. Belgeseli baştan sona izlemenizi tavsiye ederim. National Geographic´in hazırladığı çok güzel bir belgesel.

Adem´in genetik imzası günümüzde yaşayan bütün erkeklerde mevcut. Attığım belgeselde bütün detaylarıyla açıklanıyor. Belgeseli baştan sona izlemenizi tavsiye ederim. National Geographic´in hazırladığı çok güzel bir belgesel.
Ama işte onu Adem olarak değil de ilk insanlardan gelen genetik kodumuzu anlatıyor olabilir mi? Yani değişime uğramadığımızın kanıtı gibi daha çok.
Bagkurunu tam yatirirsan 875 e dusuyor kanka o kadar kotu degil.
E iyi yıpranma falan derken 850'de Ege kasabasına yerleşiriz bence🤣 Ben krediye giriyorum o zaman.

1300'de askere gitmeden 2 yıl sigortasız çalıştım, ne kadar prim borcum var 😅
E sen ölmüşsün haberin yok:) @BERWAR 'ın dediğine göre 950'de senin yolcu olman gerekiyordu. Sen bir Nüfus Müdürlüğüne git bence kontrol ettir var mıyım ben diye🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı