Excalibur G770 alınır mı?

Bütçe
7000-7500

EsTable

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Biliyorum bu konuda zaten bir sürü konu açılmış. Ama bir de ben sormak istedim. İzlediğim her test videosunda sıcaklık 75'i geçmiyor. Laptop ısınmıyor. Oyun preformansı iyi... Fakat inceleme videolarının dışında (mesela Technopat sosyalda) herkes Excalibur alınmaz yazmış. Bazı kişiler de fanları fullersen 80'in üstüne çıkmaz ama çok sesli olur demiş. Kullanan birisi varsa bana yardımcı olabilir mi? Lütfen gelip Excalibur alınmaz, Excalibur pişmanlıktır yazmayın. Yazacaksanız da sebebiyle yazın. Bu model için diyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Biliyorum bu konuda zaten bir sürü konu açılmış. Ama bir de ben sormak istedim. İzlediğim her test videosunda sıcaklık 75'i geçmiyor. Laptop ısınmıyor. Oyun preformansı iyi... Fakat inceleme videolarının dışında (mesela Technopat sosyalda) herkes Excalibur alınmaz yazmış. Bazı kişiler de fanları fullersen 80'in üstüne çıkmaz ama çok sesli olur demiş. Kullanan birisi varsa bana yardımcı olabilir mi? Lütfen gelip Excalibur alınmaz, Excalibur pişmanlıktır yazmayın. Yazacaksanız da sebebiyle yazın. Bu model için diyorum.

Kalitesizdir Casper laptoplar, bunu kendi Casper laptoplarımda da gözlemledim. 2 sene kullandığım Casper laptopumun kasasında kendinden çatlamalar ve bazı yerlerininin kırılmasını gördüm. Isınma konusunda bir şey diyemem çünkü net bir test yok elimizde, ama kasanın üreticisi Clevo sabıkalı bir firmadır. Risk almaya değmez bence. Yazılımsal ve donanımsal olarak çok sorun çıkarırlar, bu forumda bile bir sürü mağdur olan insan gördüm.

Siz sanırsam ısrarcısınız Casper'dan. 100 abonelik adam aldığını kötülemeyen diğerleri ise sponsorluk ile çalışan kişiler. Kesinlikle alınmaz.

Aga ben kötüleme iyileme var demedim. Ekrana sıcaklık ve FPS sayacını koyarak video çeken en az 10 kanal izledim ve hiçbirinden sıcaklıkla alakalı bir sorun görmedim.

@Dark Lord of the Sith Hocam yanlışlıkla alıntıladım az önce. :)

2 arkadaşım Excalibur aldı. İkisine de almadan önce Asus, MSI marka laptoplar attım. 1000 TL fazla verip almadılar, acısını şimdi çekiyorlar. İkisinde de pil sorunu var. Nedir bu pil sorunu derseniz, şarj %60'a düştüğünde laptop kendini kapatıyor, fişe takmadan açmıyor. Bir arkadaşım fişe takılı kullandığı için garantiye yollamadı, ama o şekilde de cayır cayır diyor bilgisayar. Diğeri garantiye yolladı, kullanıcı hatası dediler 1500 TL fatura çıkardılar. Şuan Casper'ı tüketici mahkemesine şikayet ettiler, dava devam ediyor.

Her Excalibur konusunda bunu anlatıyorum. Yine de almak isterseniz, buyrun alın. Ama o markadan kimseye hayır gelmez haberiniz olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı