Eye4game.com dolandırıcıdır!

Ulgoray

Kilopat
Makaleler
16
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
21.03.18 günü bulduğum bu site üzerinden oyun eşyası almak üzere 285 TL bakiye yükledim. Aldığım ilk gün saatler geçmesine rağmen eşyalarım gönderilmedi ve bakiyem iade edildi. Bakiye yüklemeden önce her soruma cevap veren canlı destek çevrimiçi olmasına rağmen cevap vermemeye başladı. Daha sonrasında ise siteden GPAY Epin sipariş ettim. Epin ürünleri 7/24 anında gönderiliyor yazmalarına rağmen saatler geçtikten sonra "Stokta yok" diye bir bildirim gönderdiler ve bakiyem yine iade edildi. Daha sonrasında ise siteden 300 TL değerinde Steam cüzdan kodu sipariş ettim. Yine aynı şekilde kodlar gönderilmedi ve tam canlı desteğe durumu bildirirken siteden canlı destek bölümü kaldırıldı. Aradan 3 gün geçtikten sonra Steam cüzdan kodlarını gönderdiler. Yalnız sıkıntılı durum kodların daha önceden kullanılmış olmasıydı. Bu durumdan sonra sitenin kesinlikle dolandırıcı olduğunu anladım. Diyeceğim ben yandım siz yanmayın ve asla adını duymadığınız sitelerden alışveriş yapmayın. Ben Facebook takipçi sayısına güvenip aldandım.

Aynı zamanda sitenin destek sistemi size "epinsah.com" diye başka bir siteden yardım kaydınızı oluşturuyor. Yani bu sitede aynı kişiye aittir.

Şikayet var konum: Eye4game.com Yüklediğim Para İle Hiçbir Şey Alamıyorum!

Aşağıdaki iki siteye asla güvenmeyiniz.

Eye4Game - Online Oyun Merkezi 7/24
EpinŞah - Metin2 Yang Oyun Merkezi 7/24 0 Komisyon

1222.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Anlaşılan bu forumda ''Yasaklanmış siteler'' diye bir konu açılıp böyle siteler eklenirse güzel olur, hem millet dikkatli olur.
Bu kategori bu işler için var. Gerektiği durumda, bazı mağazaları öneri için yasaklayabiliriz. Bunu zaten duyurmuş oluruz.

Sitenin görüntüsü ofsayt zaten.
Sosyal Medyalarda Twitter, Facebook, Instagram gibi sitelerde bot kasma olayı denilen sistemler var. Beğeniye bakarak hiçbir siteye güvenmeyin.
Siteleri araştırın. Hatta buradan sorabilirsiniz. Güven vermeyen ya da Piyasanın altında ucuz satılan ürünleri satın almayın.

Yıllardır yang satın aldığım site bir sıkıntı yaşamadım, stokta ürün olmayınca bakiyeni iade ediyorlar zaten stoklar benim bildiğim her gün güncelleniyor. Ama siz yine de site müşteri hizmetleri ile görüşün.

Son düzenleyen: Moderatör:
@delgormo

Hiçbir şekilde benim ile iletişim kurmuyorlar. Canlı destek çevrimiçi olmasına rağmen ve mesajlarımı okumasına rağmen cevap vermiyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı