FACEIT sorunları

APlusMath

Decapat
İlk maçımı oynuyorum. Denemek için aldım. Sorularım var. Tek tek cevaplarsanız sevinirim.

FACEIT aboneliklerden FACEIT CS:GO'yu satın aldım. 19.99TL'lik deyip 41TL ödettirenden abonelikten :D.

1) Bu abonelikte, ücretsiz FACEIT kullanıcıları ile eşleşiliniyor mu?
2) Ping daha düşük oluyor denmişti, normalde 60 ping civarı alırken 75-80 ping aliyorum.
3) 1 aylık satın aldım. Abonelik otomatik yenileniyor mu? Ediyorsa nereden iptal edeceğim yenilenmesini.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır.
2) Ping daha düşük oluyor denmişti, normalde 60 ping civarı alırken 75-80 ping aliyorum.
Premium oynuyorsanız sunucu seçimi oluyor. Kaptan olursanız istediğiniz sunucuyu banlayabilirsiniz. (Örneğin; Ben İsveç sunucusunda 80 ping alırken Alman sunucusunda 60 ping alıyorum.)

İlk maçımı oynuyorum. Denemek için aldım. Sorularım var. Tek tek cevaplarsanız sevinirim.

FACEIT aboneliklerden FACEIT CS:GO'yu satın aldım. 19.99TL'lik deyip 41TL ödettirenden abonelikten :D.

3) 1 aylık satın aldım. Abonelik otomatik yenileniyor mu? Ediyorsa nereden iptal edeceğim yenilenmesini.
O 19.99TL dediği, yıllık satın alırsanız size aylık olarak gelen fiyat. Yıllık olarak değil de aylık olarak alırsanız, indirimsiz fiyat sunuluyor.
Otomatik ödemeyi iptal etmek istiyorsanız, FACEIT'te sağ üstteki 3 çizgiye tıklayıp, "Abonelikleriniz" kısmına gelin. Orada "End membersihp and benefits" kısmına tıklayın, bitmesine son 1 gün kala. Ona basınca iptal olmuyor, sadece otomatik ödemeyi kapatıyor. Olur da endişeniz olursa diye son 1 gün kala yapabilirsiniz, iyi forumlar :)

Geri
Yukarı