Feministler kadın erkek eşitliğini savunmaz

Ben 13 yaşından beri CS oynuyorum, son 1 yılda 3 kere falan girmişimdir.

Sen şimdi 10 yıllık tecrübe ile, artık adamın çıktığı yeri bilen, ona göre reflexleri gelişmiş biriyle, hayatında FPS oyunu oynamamış bir adamı bir araya getirirsen kazanan belli.

Erkek/Kadın farkı değil. Tecrübe, el-göz koordinasyonu. Reflex.

Birde şu adam kelimesine taktılar bunlar. "Bilim Adamı' yerine "Bilim İnsanı" dememiz lazımmış. Peh :D

Adam, Adem. Adem de ilk insan demek.(Arap ve Arap inanışına göre. Arapça olup Olimpos Tanrılarından olacak halı yok. Tabii Arapça ve Arap dinî)

Sen çok tek taraflı bakıyorsun aynı feminaziler gibi senin anlattıkların 50% bir olay erkekler de okutulmuyordu eskiden? Veya 40 yaşında 3 çocuğu olan bir annenin nafaka alması normal ama bunun tam tersi durumlar da var 50% bir oran bu sen hep kadın tarafından bakıyorsun olaya.
Ben hiç tam tersi durumlar görmedim, genelde erkekler ben bakamam çocuklar anneye verilsin oluyor anneye de bir iş yapacak kadar okutulmadığı için nafaka veriliyor. Zaten nafaka olayını devlet sadece kadınlara yaptığı için öyle değil mi?

Erkekler küçüklüklerinden beri ev hanımlarına itaat etmek için yetiştirilmiyorlar okula gidiyorlar, odun kırıyorlar vs. ondan dolayı iş bulmaları daha rahat. Ama ben hiç böyle bir durumdan muzdaripini görmedim, karısı ondan daha fazla maaş alınca kaprislere girip kıskançlıklar geçiren erkekler varken.

Bende senin anlattığın Ayşe teyzeyi sadece duydum bu gerçek olduğun değiştirmez bu şekilde savunamazsın her türlü kadın da erkek de var.

Ben 13 yaşından beri CS oynuyorum, son 1 yılda 3 kere falan girmişimdir.

Sen şimdi 10 yıllık tecrübe ile, artık adamın çıktığı yeri bilen, ona göre reflexleri gelişmiş biriyle, hayatında FPS oyunu oynamamış bir adamı bir araya getirirsen kazanan belli.

Erkek/Kadın farkı değil. Tecrübe, el-göz koordinasyonu. Reflex.

Birde şu adam kelimesine taktılar bunlar. "Bilim Adamı' yerine "Bilim İnsanı" dememiz lazımmış. Peh :D

Adam, Adem. Adem de ilk insan demek.(Arap ve Arap inanışına göre. Arapça olup Olimpos Tanrılarından olacak halı yok. Tabii Arapça ve Arap dinî)
E ama bilim adamı diyince kadınlar bilim dalında hiç çalışamaz gibi bir anlam çıkıyor, mesela ''Bilim ADAMI Ayşe Yılmaz'' saçma oluyor.

Erkekler küçüklüklerinden beri ev hanımlarına itaat etmek için yetiştirilmiyorlar okula gidiyorlar, odun kırıyorlar vs. ondan dolayı iş bulmaları daha rahat. Ama ben hiç böyle bir durumdan muzdaripini görmedim, karısı ondan daha fazla maaş alınca kaprislere girip kıskançlıklar geçiren erkekler varken.

Senin ile bunu sabaha kadar tartışabiliriz senin bakış açın çok yanlış. Ve kendi annem orta öğretime kadar okurken babamı ailesi 11 yaşında farklı şehire abisinin yanına gönderip çalıştırmış?
karısı ondan daha fazla maaş alınca kaprislere girip kıskançlıklar geçiren erkekler varken..
Erkek dediğin çalışır ben evde oturur çocuklarıma bakarım diyen kadınlar varken...

Ben hiç tam tersi durumlar görmedim, genelde erkekler ben bakamam çocuklar anneye verilsin oluyor anneye de bir iş yapacak kadar okutulmadığı için nafaka veriliyor. Zaten nafaka olayını devlet sadece kadınlara yaptığı için öyle değil mi?

Peki neden sadece erkekler askere gönderiliyor ayrımcılık değil mi bu madem kadından asker olmaz meslek olarak da askerliği seçemesinler.

Bende senin anlattığın Ayşe teyzeyi sadece duydum bu gerçek olduğun değiştirmez bu şekilde savunamazsın her türlü kadın da erkek de var.
Ben Ayşe teyze olayını bilmiyorum link atabilirmisin, nafaka olayını en baştan koymamaları gerekirdi eğer %50 erkek %50 kadın olayı varsa o devletin büsbütün saçmalığı, benim gördüğüm tüm çevremdeki kadınlar dediğim şekil, duyduğum olaylar da öyle.

Ben Ayşe teyze olayını bilmiyorum link atabilir misin, nafaka olayını en baştan koymamaları gerekirdi eğer %50 erkek %50 kadın olayı varsa o devletin büsbütün saçmalığı, benim gördüğüm tüm çevremdeki kadınlar dediğim şekil, duyduğum olaylar da öyle.

Ahahaha pardon ben Ayşe teyzeyi yani ismi direk uydurdum senin dediğin eli nasırlı 4 tane çocuga bakıyor okutulmamış.

Senin ile bunu sabaha kadar tartışabiliriz senin bakış açın çok yanlış. Ve kendi annem orta öğretime kadar okurken babamı ailesi 11 yaşında farklı şehire abisinin yanına gönderip çalıştırmış?

Erkek dediğin çalışır ben evde oturur çocuklarıma bakarım diyen kadınlar varken...
Ona bu bakış açısını dayatıp dayatıp sonra da bunlar niye böyle yaw diyenler varken...
Kusura bakma ama gördüğüm en büyük cinsiyetçilerdensin.

Böyle bir cümleyi başka türlü kuramazsın çünkü.
Kusura bakma ama dediğim cümle 2000lerdeki komedi aile dizisinde bile var :D

Yeni konular

Geri
Yukarı