Fenerbahçe 4-1 Başakşehir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Maçı izlemediğini söyleyip bizim verdiğimiz gözle görülebilen örneklere hiçbir şey demiyorsunuz. Sadece Beşiktaş zarar görüyor hakemlerden sana göre.

Sen Galatasaray'lı değil miydin? :D

Bence siz benim yazdıklarımızı okumadan cevap veriyorsunuz. Marcao konusunda Galatasaray'ın korunduğunu, Fatih Terim'in PFDK onaylı ceza aldığını belirtiyorum, siz hala böyle bir yorum yapıyorsunuz. Ayrıca Galatasaraylıyım demedim.

Galatasaray'lı değilim ama,

Göz doktoruna görünmelisiniz.

@Aliosman Avci evet faul değil bu. Bu gol olmasa o altay olayı da olmazdı zaten, maçı da kazanamazdınız.

bjk.png

Beşiktaş'ın aleyhine olan şeyleri ben rahatça söylüyorum. Fenerbahçe aleyhine olunca ses çıkmaması kızdırıyor beni.

Marcao konusunda haksızlık yapıldığını belirtmiştim.

Bence siz benim yazdıklarımızı okumadan cevap veriyorsunuz. Marcao konusunda Galatasaray'ın korunduğunu, Fatih Terim'in PFDK onaylı ceza aldığını belirtiyorum, siz hala böyle bir yorum yapıyorsunuz. Ayrıca Galatasaraylıyım demedim.

Göz doktoruna görünmelisiniz.
Öncelikle ''Sen Galatasaraylı değil miydin?'' sorum sana değildi. Fenerbahçe'nin doğrandığını hiçbir zaman iddia etmedin. Fenerbahçe'nin geçen sene 19 puanı silindi. 19 puan nereye koyuyor bu takımı ona da bir bak.

@Aliosman Avci fanatiklik gözü kör ediyor herhalde. Maçın tekrarını izleyin isterseniz, Cisse kafasını sağa kaçırmıyor galiba?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı