Fibernet Adsl Başvurusu

Furkan958

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Selam arkadaşlar. Bu ay sonunda ttnet paketim bitiyor. Sokakta fibernet alt yapısı var. Fakat binada yok. Benim aklımda superonline adsl'e (100gb akn 8mb) başvurup sonrada fibernete geçmek var ama binaya fibernet nasıl çekilir. Nereye başvurmalıyım? Bu süreç ne kadar sürer? Bunları öğrenmek istedim. Vereceğiniz bilgilerden dolayı şimdiden teşekkürler.

Bina yeni değil ise (2-3 seneliklerde alt yapıyı yapıyorlar) normal bu telefon direklerindeki kablolar ile çekiyorlar fiberi yani o bildiğiniz telefon direklerinden bağlıyorlar benim ki öyle 24 mpbs 75gb akn ttnet ayda 53 tl kardeşim.

Bina biteli 2 sene oluyor. Alt yapı varmış fakat binada gözükmüyormuş. Aradım sordum dilekçe yaz falan dediler. Onu öğrenmek istiyorum

Fiber çekmek için bütün apartmandan para topluyorlar sanırım. Yani bir arkadaşım anlatmıştı. Bir binaya %80 indirim yapıp fiber kablo çekmişler. Apartman sakinleri ise daire başına 1.200 tl ödemiş.

Bizimki öyle olmaz umarım. Belki onlar sıfırdan çekmiştir. Ben superonline'ı aradığımda saha ekipleri gelir ek bir ücret almazlar dedi.

İnşallah kardeşim. Bende fibere geçmek istiyorum. Burhaniyede oturuyorum ve alt yapı çalışması yapıyorlar. Umarım fazladan ücret istemezler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı