Fitness'a başlamak istiyorum

Dostum size bunları kim öğretiyor ya da nereden okuyorsunuz bilmiyorum.
Saçma sitelerin yazdığını kopyala yapıştır yapıyorsun.

Kilo almak uyguladığın antrenmana da bağlıdır.
50 kilo 5x5 yaparsan o zaman kilodan kastımı anlarsın.

Kilo almak isteyen adam 30 kilo 10x5 set yaparsa elbet kilo alamaz sadece yağ yakar.
Bir kası fazla çalıştırmakta gerilemeye sebep olur.

Protein tozu kas kütlesini geliştireceğinden mantıken direkt olarak kilo aldırmış oluyor.
Dostum sen ne diyorsun ne kilo kaldırması aldırması ? Kilo kaldırarak kilo mu alınır, kafayı mı yedin ?

Protein tozunun kas kütlesini geliştirdiğini kim söyledi sana ? Bilimsel bir şey sunmuyorsun bile kendi kafandan bir şeyler sallıyorsun. Protein tozu mucizevi bir şey değil, yediğin yumurtadan farkı yok.

Ağırlık antrenmanı sonrası kaslar yıkılır ve protein sentezi başlar. Protein sentezi sırasında ek takviyeler almak protein sentezini arttırır ve yıkımın, onarıma çevrilmesine yardımcı olurlar. Bunun sonucunda kilo alınmaz, kaslar yenilenir.

Senin kilo almak dediğin şey, kalori açığını geçmekle olur. Bak senin için bi daha anlatayım.

Ahmet'in alması gereken kalori 3000, Ahmet'in aldığı kalori 2000. Ahmet'e ne oldu, Ahmet kilo verdi.

Mehmet'in alması gereken kalori 2500, Mehmet'in aldığı kalori 3000. Mehmet'e ne oldu, kilo aldı.

Hasan'ın alması gereken kalori 3500, Hasan'ın aldığı kalori 3000, Hasan gainer kullandı ve 3800 kaloriye ulaştı. Hasan'a ne oldu, Hasan kilo aldı.
Sen sanırım bayağı biliyorsun bu işi kilo almaya en çok yardımcı olan ürün gainer midir?
Kilo almaya en yardımcı ürün gainer, evet.

Dostum sen ne diyorsun ne kilo kaldırması aldırması ? Kilo kaldırarak kilo mu alınır, kafayı mı yedin ?

Protein tozunun kas kütlesini geliştirdiğini kim söyledi sana ? Bilimsel bir şey sunmuyorsun bile kendi kafandan bir şeyler sallıyorsun.

Ağırlık antrenmanı sonrası kaslar yıkılır ve protein sentezi başlar. Protein sentezi sırasında ek takviyeler almak protein sentezini arttırır ve yıkımın, onarıma çevrilmesine yardımcı olurlar. Bunun sonucunda kilo alınmaz, kaslar yenilenir.

Senin kilo almak dediğin şey, kalori açığını geçmekle olur. Bak senin için bi daha anlatayım.

Ahmet'in alması gereken kalori 3000, Ahmet'in aldığı kalori 2000. Ahmet'e ne oldu, Ahmet kilo verdi.

Mehmet'in alması gereken kalori 2500, Mehmet'in aldığı kalori 3000. Mehmet'e ne oldu, kilo aldı.

Hasan'ın alması gereken kalori 3500, Hasan'ın aldığı kalori 3000, Hasan gainer kullandı ve 3800 kaloriye ulaştı. Hasan'a ne oldu, Hasan kilo aldı.

Kilo almaya en yardımcı ürün gainer, evet.
Hatalarınızın farkına varıp yorumlarınızı düzeltmeniz hoşuma gitti.
Ben de şunu söyleyeyim :
Ahmet'in zorla alabildiği kalori 2000 Ahmet ne yaptı Gainer aldı.
Güzel sohbetin için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı