Fortnite'da yaptığınız en büyük başarı nedir?

Kuzenimin yapabildiği en büyük başarı sürekli drop yiyen ve 25-30 fps alan bilgisayarda ilk girişinde 2 kill alarak 1. olmasıydı.

Siz bu oyunu baya seviyorsunuz sanırım:)
Cuma akşamı arkadaşımda aynı şeyi söyledi yani biraz dedim dünyayı kurtar olunca iyice sarıyor ama Battlefield V çıksın oyunda günlük görev ve haftalık görev hariç oynamam ve şuan böyle yapıyorum.

Son düzenleme:
Benimki başarı değil ama anlatayım :) Çiftli de iner inmez 2 biz 2 düşman vardı silah bulamadık o an baltayla 1 arkadaşını almıştık diğeri de benim arkadaşımı yatırmıştı sonra biz baltayla birbirimize girerken canı azaldı ki kaçmaya başladı bende onu tam 23-24 dakika kovalamıştım gülme krizlerine girmiştik :) arkadaşım kayıt almıştı sanırım sorayım varsa yüklerim :)

Beni de ekleyebilirsiniz '' KazeeShini ''

Sabah 12, Akşam 6. Akşam 10 gece 2 ye kadar oynarım.
Ekledim, benim net bir saatim olmuyor ama büyük ihtimalle denk geldiğimiz vakit olur, o zamanlar oynarız. Genelde akşam 9'dan sonra solo oynuyorum. Malum aile yanında kalınca evdekiler uyuyor ve sesim biraz fazla gidiyor onlara. He bu arada nickim "SessizSakin99", nick bulmada hiç iyi değilim.:D

Son düzenleme:
Squad'a solo girip 22 kill almak.
Dipnot : Son takimi oldurdukten sonra ne kalkan ne sargi bezi kaldi 5 HP idim. 5 canim oldugu icin sondaki kalan 1 bambiye olmustum.
Kendine guvenen varsa oyun alani modunda battle atabiliriz beklerim :)

Ha bir de perakende pazarinda duo'da 3 kazma kill aldim. Silahsiz! Tabii arkadasima dalmislardi arka atip almistim. Yani oyle "Kazmayla daliyorum laaann!" degil yanlis anlamayin :)

Benim en buyuk dezavantajim oyunu 4 ay boyunca 20-30 FPS'de oynamam oldu. O halimle Omega 80 LVL actim. Su an 1050 ti ile oynuyorum. Dedigim gibi Build Fight'ina guvenen varsa gelsin.
Dipnot : Ultra proyum herkesi oldururum demiyorum yanlis anlamayin :)
E bir baslikta ben ekleyeyim ne kadar maciniz var? Benimki 2.5 ya da 3K olmasi lazim.

Geri
Yukarı