Fortnite'da yaptığınız en büyük başarı nedir?

Su an piknikteyim pazartesi ancak. Pazartesi kapisalim. Ismimi yazamam cunku cok arkadaslik teklifimgelir goren ekler. Kapiscagimiz zaman Facebook veya baska bir yerden yazarim.
Ne zamandan beri oynuyorsunuz ve ne kadar maciniz var yazin bakalim.
Ben sezon 3 ortasindan beri oynuyorum. Sezon 3'de savas biletim yoktu ama sezon 3'ten kalma zafer sensiyem bir de asker selami dansi emojiler felan var. Ayrica 2.5-3K macim var. Iddeali olan gelsin uzun suredir oyun alani atmiyorum egelenceli olur cidden.

Su an piknikteyim pazartesi ancak. Pazartesi kapisalim. Ismimi yazamam cunku cok arkadaslik teklifimgelir goren ekler. Kapiscagimiz zaman Facebook veya baska bir yerden yazarim.
Ne zamandan beri oynuyorsunuz ve ne kadar maciniz var yazin bakalim.
Ben sezon 3 ortasindan beri oynuyorum. Sezon 3'de savas biletim yoktu ama sezon 3'ten kalma zafer sensiyem bir de asker selami dansi emojiler felan var. Ayrica 2.5-3K macim var. Iddeali olan gelsin uzun suredir oyun alani atmiyorum egelenceli olur cidden.
S3 Ortasında, build kendimi koruyabilecek kadar. :D Deagle'da Tfueye kafa atarım.

Build yapmayi ogrenmek onemli. Istedigin kadar aimin olsun karaina saglam build yapan gelince cakiliyorsun.
Yarin olur mu oynayalim ama yarin oynarsak mikrofon acamam. Senle bi fight atalim :)
Yanlis anlamayin herkesi oldururum felan diye degil yani.

282 metreden adam vurmuştum. O kadar uzakti ki bulunan cisimler doğru düzgün yuklenmiyordu efsane vurdum.

Geri
Yukarı