Forum gitti Sosyal geldi. (Bilgilendirme ve Görüşler)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mesaj yüklenirken ciddi bir ağırlaşma var bende. Ve 30 saniye çok sorun yaratıyor, 15 falan olsun.

Keşke telefonlarda isim sorunu olmasaydı.

"Biri Sizi Beğendi
Sitemizde ki biri sizin yazmış olduğunuz mesajı beğendi." Buradaki "ki" bulunma hâli eki olduğu için birleşik yazılması gerekiyor. Bir anlık dikkatsizlikten dolayı yazılmış olabilir, gözüme çarptı uyarayım dedim.
:)
Bilgilendirme için teşekkürler gerekli düzenleme işlemi yapıldı.

Yeni mesajlarda bütün mesajlar görünmüyor. Mesela bir kaç saniye arayla yaptığım aramalarda önce görünen mesaj sonrakinde görünmeyebiliyor.
Şuan yeni mesajları test ettim ve herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Sistem taraflı bir sıkıtnı yok gibi duruyor.

Mesaj yüklenirken ciddi bir ağırlaşma var bende. Ve 30 saniye çok sorun yaratıyor, 15 falan olsun.
Mevcut durum sizin internet bağlantınızdan kaynaklanıyor olabilir çünkü bizde ve diğer kullanıcılarda böyle bir sıkıntı yaşanmıyor.

Keşke telefonlarda isim sorunu olmasaydı.
Sorunun farkındayız fakat yeni tema düzeni ile bunu gidereceğiz bu yüzden bekletiyoruz.

Arkadaşlar konu açıyoruz cevap yok böyle forum mu olur. Sizin anlayışınız bu mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Saçma sapan konuşmaz mısın? Nereye cevap yok. Gez dolaş bir forumu. Robot mu bu insanlar robot mu? (!!!)

1)Herkesin her konu hakkında bilgisi olacak diye bir şey yok.
2)Konunuzu görmemiş olabilirler.
3)Kimse konulara cevap vermek zorunda değil.

Ayrıca Technopat Yönetimi yola cevapsız konu kalmamasını hedefleyerek çıkmıştır. Er yada geç cevaplanacaktır.

@Anılcan, şu mesaj süresine el atacak mısınız? 15 saniyeye falan düşse. Ne zararı varki bunun? Boşuna bekliyoruz.

Eskisi iyiydi ama alışırız bu arada yeni üye oldum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı