Forum gitti Sosyal geldi. (Bilgilendirme ve Görüşler)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Abi ben koalayım ya zor yetişiyorum herhalde. Herkes Matrix olunca doğal tabii. Özür dilerim. Süreyi 1 saniye falan yapın. Arkadaşların hızını kesiyoruz. :neo:

Bekleyince ne değişiyor? Eğer flood yapmasını önlüyor diyorsan bu geçerli bir neden değil. Son mesajı da aynı kullanıcı attıysa mesajlar otomatik olarak birleştiriliyor zaten.

Abi tamam özür diledim siz haklısınız. Ne gerek var daha fazla üstüme gelmeye?

Üstüne gelmedik ki, fikrimizi sunduk sadece. 15 saniye olsa size de bir zararı olmayacak bize de.

Şimdi gelip 1 dakika yapacaklar göreceksiniz. :D

Bak en kısa yoldan şöyle anlatayım. Bunun için Matrix olmaya gerek yok. :)

Mesela önceden baktın konulara. İnternetten çıktın zaman geçti tekrar girdin. Konulara yazılan mesajlar birikmiş. Birine verdin diğerine hemen mesajını yazıp diğerine geçene kadar arada 30 saniye zaman kaybı. Tamam 30 saniyede atomu parçalamayacağım belki ama ne gerek varki buna? Bu duruma en çok Burak abi maruz kalıyordur. :D

İmzaya resim eklemeyi neden kaldırdınız?

Bazı arkadaşlar imza alanına gereksiz şeyler yazabiliyor. Özellikle konu içeriğinden uzun olan imzalar görüntü kirliliği oluşturuyor. Sırf bu görüntü kirliğinden dolayı imza görüntülemeyi kapattım ben. :)

Tabi bu benim görüşüm.

Bence bir konunun her 10 mesajı 1 sayfa olmamalı. En az 20 olsa iyi olur. Eskiden güzeldi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı