Forumda en sevmediğinz şeyler neler?

Merhaba. Yeni bir konu forumda açıldığında "açılan bu konu moderatörlerin görüşünden incelenerek geçmemiştir" şeklinde bir yazının görünmesiydi. Bu durum foruma ilk üye olduğum zamanlarda biraz tuhaf bulup yadırgadığım bir olaydı. Ancak buna iyice alıştım ve şimdi bunun olmazsa olmaz bir gereklilik olduğunu bile düşünmekteyim. Kolay gelsin.

Merhaba. Yeni bir konu forumda açıldığında "açılan bu konu moderatörlerin görüşünden incelenerek geçmemiştir" şeklinde bir yazının görünmesiydi. Bu durum foruma ilk üye olduğum zamanlarda biraz tuhaf bulup yadırgadığım bir olaydı. Ancak buna iyice alıştım ve şimdi bunun olmazsa olmaz bir gereklilik olduğunu bile düşünmekteyim. Kolay gelsin.
O yazı nerede gözüküyor ki? Ben hiç görmedim.

1. Sıfır sistem alacak kişiye fiyat avantajı olmamasına rağmen eski parçalar önerilmesi (RX580 vb.)

2. İzoly, Turbox vb. bilgisayarlar hakkında sorun soranlara kısaca neden almaması gerektiğini anlatmak veya yardımcı olmak yerine sayfalar dolusu düşük zeka esprileri yapan kitle.

3. Düşük bütçeli sistem toplamak isteyen kişilere, bütçesinin 4'te 1'i değerinde güç kaynakları önermek (her ucuz marka patlasaydı Dünya'da sağlam bilgisayar kalmazdı)

4. Bir markayı ölümüne savunmak

Benim açımdan şimdilik bunlar.

Benim sevmediklerimden bir de hayatımda hiç tanışmadığım insanların saygısız bir şekilde konuşması. Sanki asker arkadaşıymışım gibi ve emrivaki bir tavırla konuşanlara da sinirleniyorum, bunu belirtince de istediğim gibi hitap ederim diyorlar.

"Yav kardeşim alıyon masaüstü PC'yi sırtına takıyon hem bu sayede Death Stranding oynarsın. (Alıntı)"

-Bildirim geliyor tıklayacağım şeyi engelliyor bazen.
-Kullandığı bir ürünü en iyi ürünmüş gibi gösterenler.
-Foruma fikir almak için gelip kendi fikirlerini inatla kabul ettirmeye çalışanlar.
-Çok nadir olsa bile aynı konuyu 432432 kere açan üyeler.
-Kendi bildiğini okuyup, yanlış bilgilendirme basanlar. ( Bir de inananlar var. Başıma geldi. Dikkatli olun. En tehlikeli kitle bana göre. )
-Aldığımız cezanın ne olduğunu görememek. Yani hata yapmışım ama nerede yaptığımı söylemiyorsunuz. Düzeltilse iyi olur.

Geri
Yukarı