Forumu bırakmaya karar verdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arada bir konulara girip bakarım. Bildiğim bir şeyse yanıt veririm. Herkese görüşürüz.
Açtığım konuya yanıt verilip, karşı yanıt verme fırsatı vermeden kilitlenip, rapor atınca da rapor sistemi yasağı veriliyor. O yüzden forumu artık istemiyorum.
Forum teknoloji açısından çok iyi. Ama forum yerine soru cevap sitesi gibi. Siteye kaydolurken forum bekliyordum. Biliyorsunuz ki forumun temeli tartışmaktır. Ama soruya cevap vermek hariç bir şey yapmamız yasak.
Haklısın ama bundan daha kaliteli forum yok.

Moderatörler raporları okumayı pek sevmiyor bence :) Ben aynı ceza yüzünden 2 kez rapor kısmını kullandım, ilk yazdığıma anında cevap verildi fakat cevap beni tatmin etmedi. Cevabın üstüne bir şey daha yazdım, yazdığımı görmesine rağmen (gördüğünü düşünüyorum çünkü aradan kısa bir zaman geçmişti) cevap vermediler. 1 günlük ceza yaklaşık 15-20 saat sürdü, cezanın son 4-5 saatinde nedense raporu okudular ve cezayı sonlandırdılar.

1 gün boyunca o raporu kimse görmedi mi gerçekten? Hayır, gördü fakat uyarıyı silmedi. Son saatlerde silse ne silmese ne?

Görüşürüz.

Arada bir konulara girip bakarım. Bildiğim bir şeyse yanıt veririm. Herkese görüşürüz.
Açtığım konuya yanıt verilip, karşı yanıt verme fırsatı vermeden kilitlenip, rapor atınca da rapor sistemi yasağı veriliyor. O yüzden forumu artık istemiyorum.
Forum teknoloji açısından çok iyi. Ama forum yerine soru cevap sitesi gibi. Siteye kaydolurken forum bekliyordum. Biliyorsunuz ki forumun temeli tartışmaktır. Ama soruya cevap vermek hariç bir şey yapmamız yasak.
Şaka maka Allah'a emanetsiniz hocam.

Herkese teşekkürler. Allah'a emanet olun. Bu yapılanı hakaret olarak değerlendiriyorum. Sonuçta konuşma hakkımız olmalı. O yüzden canım sıkıldıkça girip bakacağım.

Görüşürüz hocam. Sizin Avast konularınız aklımda. Kendinize iyi bakın. 😍

Forumdan çok soru cevap sitesi, güzel bir noktaya parmak basmışsınız.
Bu arada 1 aya görüşmek üzere ;)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı