Forumu bıraktım deyip bırakmayanlar

kcwaZ

Centipat
Makaleler
3
Yer
Fallen Dark ile çip yapıyor
Bu tür insanların şov yapmaya çalıştığına ve ilgi çekmek için bu tür şeyler yaptıklarını düşünüyorum. Örnek olarak @İos lahmacunu kendisi bıraktım deyip çoklu hesap açmış ve ayrıca bu hesapla az önceki başkent konusuna da mesaj yazdı. Siz bu kişiler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:

aydos_33

Centipat
Makaleler
1
Yer
39.92511154100087, 32.83730280415794
Bu kişileri yargılamak gereksiz aslında. Sonuçta bırakacağım deyip bırakmaması beni sevindirir ya da hiçbir şey ifade etmez. İlgi çekmek için yazan illa ki vardır dediğiniz gibi ama. Forumdan çok sıkılıp ya da bir şeye canı sıkılıp bırakıyorum diyen. 2 gün sonra sıkıntıdan patlayıp mecbur geri girenler de vardır :D.

SepuLtura -ẞ-

Megapat
Makaleler
44
Yer
Bilecik
Ben de bunlardan biriydim, açıklama yapma gereği duydum. Gerçekten bırakacaktım, hesaptan çıkış yaptım profil fotoğrafımı, rehberlerimi vs. her şeyimi imzadan falan kaldırdım bildiğin dükkanı kapatıp gitmiştim ancak 2 hafta sonra geri geldim, pek oyun oynayan birisi de değilim, dışarı da çıkan birisi değilim bu sebeple dönmem uzun sürmedi. Malum pandemideyiz.

Kendi adıma konuşacak olursam öyle bir konu açmamın tek bir sebebi vardı, bu da etiket atılması. Sadece 1 günde 14 tane etiket atıldı bıraktığım gün. Ben de insanlar etiketlemesin diye böyle bir konu açma gereği duydum.

Reichkanzler

Picopat
Yer
Antalya
Technopat hesabım olduğunu unuttuğum için aylarca hesabıma girmemiş biri olarak böyle bir durumla karşı karşıya kalmayacağım için memnunum. 😄

Letho of Gulet

Decipat
Makaleler
2
Yer
Viper School (but he escaped^^)
Neden bir insan forumu bırakıyorum konusu açar ki? Çok saçma bir konu. Sonrasında yaptıkları da aşırı saçma.

PPrens

Picopat
Esaretin Bedeli’ndeki hapisten af çıkınca daha uzun süre kalmak için birini öldürmeye çalışan adam aklıma geldi.

Yukarı