G213 Prodigy almış olmalarına rağmen 1 yıldır yeni ürün göndermiyor

@xNereY aga zaten ben Amazon'da alacaktım sonraki gün indirim bitmişdi akşamında da İncehesap'da görünce aldım ama iade edeceğim.
@xNereY Başka önerebilirceğin ürün varmı
Sen olsan ne yapardın
İade mi değiştirmekmi

@xNereY Başka önerebilirceğin ürün varmı
Sen olsan ne yapardın
İade mi değiştirmekmi
Ben almazdım direkt olarak, aldıysam iade ederdim çünkü kronik sorunu bulunuyor.

Yaklaşık bir aydır Corsair K55 RGB Pro kullanıyorum, bir sorunu yok ve çok hoşuma gitti. Kesinlikle önerebilirim, 400 TL'ye almıştım İtopya'dan.

Ben almazdım direkt olarak, aldıysam iade ederdim çünkü kronik sorunu bulunuyor.

Yaklaşık bir aydır Corsair K55 RGB Pro kullanıyorum, bir sorunu yok ve çok hoşuma gitti. Kesinlikle önerebilirim, 400 TL'ye almıştım İtopya'dan.

Aga şu anda 530 TL bende maksimum 450 para var o civarda başka klavye yok mu?

@Thearlk146 üç ay önce 2 adet G213 almıştık ve benimkinde enter tuşu gıcırdama yapıyordu. Tuşu çıkartıp destekleyici teli tekrar sabitledim ve düzeldi. Space tuşu altındaki destekleyici yerinden çıktığı için belirttiğin sorunu yaşıyor olabilirsin.

@Thearlk146 üç ay önce 2 adet G213 almıştık ve benimkinde enter tuşu gıcırdama yapıyordu. Tuşu çıkartıp destekleyici teli tekrar sabitledim ve düzeldi. Space tuşu altındaki destekleyici yerinden çıktığı için belirttiğin sorunu yaşıyor olabilirsin.
aga keşke bi 30 dk önce yazsaydın kargoya verdim iade için bakardım
@STR4NGE eğer iade kabul olmazsa onu denerim oda olmazsa garantiye

Eskiden direk video çekip attığımızda yeni ürünü kargoya veriyorlardı. Hatta eski klavyemde stok olmadığı için 2 üst modelini yollamışlardı.

@Liquido aga Logitech garantisi benim için bir numara ama klavyede kronik sıkıntı var yoksa iyi bir klavye.
Kronik sıkıntı olmasa iade yerine değiştirirdim.

Benim elime 2 tane geçti. İlk klavyede boya atması gibi bir şey vardı. Işık tuşlardan sızıyordu direk değiştiler. Diğer klavyede yeni geldi baktım orta kısımlarda tuşlar bir garip basıyordu sert basmam gerekiyordu. Tam bunu da garanti için tekrar yazacaktım şansa klavyenin ortasına sert basınca tık etti ve yerine oturdu sanırım böyle. Ondan sonra hiç sıkıntı yaşamadım. İlk klavyede de sıkıntı yoktu ışık sızması hariç. Garantileri şansa iyi yoksa sorun vs çıkabiliyor çok. Corsair ve Logitech bu konuda çok üst seviyedeler.

Geri
Yukarı