Galaxy A50 mi, Galaxy S8 mi?

__can__

Decapat
Bu iki cihazdan hangisini almalıyım?
Hoparlör sesi iyi olan bir telefon istiyorum. A50 yorumlara göre sesi kötüymüş. S8 de "Amoled yanması" diye tabir edilen kronik sorun olur mu? Ekleme yapayım A50 çıkış tarihi: 2019 Mart - S8 çıkış tarihi: 2017 Nisan

InShot_20190715_042451674.jpg
InShot_20190715_042612352.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
A50 kullanıcısı olarak memnunum s8 i bilmiyorum ama a50 ile ilgili aklında bir sorun olmasın temiz telefon kalitelide bir kamerası var.

Bu iki cihazdan hangisini almalıyım?
Hoparlör sesi iyi olan bir telefon istiyorum. A50 yorumlara göre sesi kötüymüş. S8 de "Amoled yanması" diye tabir edilen kronik sorun olur mu? Ekleme yapayım A50 çıkış tarihi: 2019 Mart - S8 çıkış tarihi: 2017 Nisan

Eki Görüntüle 416478Eki Görüntüle 416479
Hocam 7/24 müzik dinleyecek değilsin telefon bu alt tarafı 1-2db ses farkı olur pek fazla bir şey bekleme ama özellik bakımından A50 daha iyi gibi duruyor ben olsam A50 alırdım.

Aynı ikilemi ben de yaşamıştım. Ben A50 fiyatına ikinci el, hâlâ 21 ay garantisi olan S8 almıştım. Sıkıntısı yok. Malzeme kalitesi ve kamera olarak net S8 derim. Ancak A50 de üzmez sahibini bence.

A50 alacaksanız parmak izi okuyucusunu özellikle araştırın.

Hocam 7/24 müzik dinleyecek değilsin telefon bu alt tarafı 1-2db ses farkı olur pek fazla bir şey bekleme ama özellik bakımından A50 daha iyi gibi duruyor ben olsam A50 alırdım.
Özelliklerin hepsini yazarak sayfayı doldurmak istemedim. A50 cihaza göre S8 özellikleri daha fazla. Dilerseniz epey sitesinden bakabilirsiniz. Sadece 2017 yılında çıktığı için "hala alınır mı" sorusu var kafamda. Normalde S8 3.200 TL ama Teknosa' da 2.750 TL indirimde yani A50 ile aynı fiyatta. O nedenle kararsız kaldım. Yorumunuz için teşekkürler...

Bütçe minimum arttırılıp lg g7 thinq alınırsa çok daha iyi olur çünkü lg g8 çıkmadan önce lg g7 thinq en iyi hoparlörü olan telefondu.

Bütçe minimum arttırılıp lg g7 thinq alınırsa çok daha iyi olur çünkü lg g8 çıkmadan önce lg g7 thinq en iyi hoparlörü olan telefondu.
LG cihazlar sadece internette satılıyor. İnyernetten almak pek güvenli gelmiyor. Yani bir arıza durumunda uğraştırır diye düşünüyorum. Mağazada satılıyor olsaydı kesinlikle alacağım bir cihaz olurdu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı