GamaKay MK61 alınır mı?

LordHasan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu klavyeyi almak istiyorum. Brown Switch olarak. Vergiler falan her şey dahil 470TL mantıklı mı sizce? Daha iyisi var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu klavyeyi almak istiyorum. Brown Switch olarak. Vergiler falan her şey dahil 470TL mantıklı mı sizce? Daha iyisi var mıdır?

Brown Switch'de yay sesi sorunu olabiliyor hatta bir hocamız yaşamıştı onun yerine kırmızı veya sarı öneriyorum.

Not: Aynı klavyeden ben de aldım.

Kırmızı veya Sarı alın. Benim önerim Sarı almanız.
Sarıda fiyat 40tl artıyor buna göre vergi de artıyor maalesef seçemem.
Kırmızı değil de kahverengi alıp bir farklılık istemiştim çok kişi mi yaşadı yay sorununu
Brown Switch'de yay sesi sorunu olabiliyor hatta bir hocamız yaşamıştı onun yerine kırmızı veya sarı öneriyorum.

Not: Aynı klavyeden ben de aldım.
Sizde hangi switch bulunuyor?

Sarıda fiyat 40TL artıyor buna göre vergi de artıyor maalesef seçemem.
Kırmızı değil de kahverengi alıp bir farklılık istemiştim çok kişi mi yaşadı yay sorununu.

Sizde hangi Switch bulunuyor?

Hocam daha gelmedi ama sarı aldım ayrıca daha pahalı kargo şirketini seçerseniz vergi ödemezsiniz diye hatırlıyorum bir de bir kod vardı öyle indirimli oluyordu.

Sarıda fiyat 40 TL artıyor buna göre vergi de artıyor maalesef seçemem.
Kırmızı değil de kahverengi alıp bir farklılık istemiştim çok kişi mi yaşadı yay sorununu?
Sarı Switch’i 465 lira hocam, ekstra bir ücret yok. Ayrıca bir kupon vardı fakat tam olarak ne olduğunu hatırlamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı