Oyun Gamebilet'de Far Cry 6 80 TL!

Far Cry serisini hiç sevmedim zaten Ubisoft'un oyun çıkardıkça sıkmayan tek serisi Assassin's Creed serisi.
Orda tarihin işlevselliğinin ve değişkenliğinin ekmeğini iyi yediler ama en sevdiğim yazarlardan biri Tom Clancy'nin adıını kirletiyor Ubisoft... varsın, batsın ve Tom Clancy serisinin isim haklarını başka bir firma alsın.
Şu serinin yapımcısı Ubisoft yerine bırakın Bethesda'yı, Capcom'u en azından Square Enix veya 2K olsa yine en çok beğenilen, GOAT oyun serilerinden biri haline gelirdi.

Şu serinin yapımcısı Ubisoft yerine bırakın Bethesda'yı, Capcom'u en azından Square Enix veya 2K olsa yine en çok beğenilen, GOAT oyun serilerinden biri haline gelirdi.
Forspoken ve Avengers yapan Square Enix'ten bahsediyoruz değil mi? Hocam adamlar sevdiğiniz seriyi batırımış evet ama saydıklarınızdan sadece Bethesda ve Capcom iyi. Onlar da Tom Clancy oyunlarının türüne uygun iş yapmıyor.

Far Cry serisini hiç sevmedim zaten Ubisoft'un oyun çıkardıkça sıkmayan tek serisi Assassin's Creed serisi.
Orda tarihin işlevselliğinin ve değişkenliğinin ekmeğini iyi yediler ama en sevdiğim yazarlardan biri Tom Clancy'nin adıını kirletiyor Ubisoft... varsın, batsın ve Tom Clancy serisinin isim haklarını başka bir firma alsın.
Capcom ve Bethesta hariç saydığın diğer firmalarında Ubisofttan farkı yok bence. Hele hele Square Enix isim haklarını alsa Just cause gibi oyuna çevirirler kesin.

Forspoken ve Avengers yapan Square Enix'ten bahsediyoruz değil mi? Hocam adamlar sevdiğiniz seriyi batırımış evet ama saydıklarınızdan sadece Bethesda ve Capcom iyi. Onlar da Tom Clancy oyunlarının türüne uygun iş yapmıyor.
Demek isteidğim şey zaman zaman hayal kırıklığına uğratan Square Enix ve 2K bile ekmek çıkartırdı Tom Clancy serisinden çünkü cidden güzel bir seri. Kitaplarını okudun mu bilmiyorum ama bu seriden ekmek çıkartamayacak bir stüdyo mümkünse bu işi yapmasın. Capcom ve Bethesda'nın bu tür işlerde çalışmadıklarını biliyorum zaten ben de iyi yapımcı oldukları için örnek verdim. Hadi yapımcı Electronics Arts veya Infinity Ward olsun yapımcının bir önemi yok ki çünkü seri çok sağlam ve dediğim gibi bu seriden bir şeyler çıkartamayan Ubisoft'a da dencek bir şey yok.
Capcom ve Bethesta hariç saydığın diğer firmalarında Ubisofttan farkı yok bence. Hele hele Square Enix isim haklarını alsa Just cause gibi oyuna çevirirler kesin.
Onlar harici 2 tane firma saydım zaten ve benim orda demek istediğim şey Square Enix ve 2K bile bu seriden ekmek çıkartırdı ama Ubisoft çıkartamadı...

Bu hayattaki en zor şey Ubisoft fanlarıyla uğraşmaktır. 2021'de çıkan serinin altıncı oyunu, 2013'te çıkan serinin üçüncü oyunundan birçok yönüyle rezalettir fakat Ubisoft fanları bunu görmez ve fiyatı 80 TL abi, daha ne olsun der ve alınması gerektiğini söyler fakat bunların tam tersine ben de diyorum ki bu oyun beş para etmez. Gidin serinin üçüncü oyununu oynayın, Ubisoft fanlarını dinlemektense beni dinleyin. Teşekkür edersiniz, siz Ubisoft fanları gibi olmayın arkadaşlar. Kaliteli oyun oynayın, iyi günler ve hayırlı sabahlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Değer dediklerimi oynayacağım oyun olursa kendim de alıyorum zaten. Öylesine yorumlar değil, bundan emin olabilirsiniz.
Biliyorum hocam umarım yanlış anlaşılmadı.

@WTC umarım batar. Eski oyunlarını copy paste yaparak oyuncularına yeni oyun olarak hak gören firma dibi görsün ve bir daha çıkamasın o dipten.
Oyuncuların da suçu var bu konuda. Nasıl copy paste oyunları bıkmadan, sıkılmadan severek oynayabildiklerini anlamıyorum. DLC paketi olarak çıkması gereken oyunlar yeni oyun diye çıkıyor. Batacaklar zaten. Yapımda olan birçok oyunu iptal ettiler. Yakında firmayı birileri satın alır. Ve umarım güzel bir revizyon çekerler.

Geri
Yukarı