GameSatış dolandırıcılığı

Hocam aldığınız hesabın bilgilerini vs. değiştiremiyor muydunuz, ortak kullanılan hesaplardan mıydı? Eğer öyleyse 200 lira çok fazla zaten, 35 liraya öyle hesaplar bulunuyor. Diğer türlüyse de hesabın bilgilerini değiştirmeniz durumunda yine alabilir bir şekilde ama şifresini değiştirme yetkisi olmayacaktır.

Hocam aldığınız hesabın bilgilerini vs. değiştiremiyor muydunuz, ortak kullanılan hesaplardan mıydı? Eğer öyleyse 200 lira çok fazla zaten, 35 liraya öyle hesaplar bulunuyor. Diğer türlüyse de hesabın bilgilerini değiştirmeniz durumunda yine alabilir bir şekilde ama şifresini değiştirme yetkisi olmayacaktır.

Değiştirdim hocam maili, gizli sorusuna kadar her şeyini değiştirdim ama geri alınabiliyor demek ki. Ben de 1000 lira değerindeki Steam hesabımı 500E orada satılığa koyup 1 ay sonra geri alasım bir daha satasım var madem GameSatış iplemiyor diye ama düşünüyorum alacak arkadaşın ne günahı var diye yapmıyorum.

Değiştirdim hocam maili, gizli sorusuna kadar her şeyini değiştirdim ama geri alınabiliyor demek ki. Ben de 1000 lira değerindeki Steam hesabımı 500E orada satılığa koyup 1 ay sonra geri alasım bir daha satasım var madem GameSatış iplemiyor diye ama düşünüyorum alacak arkadaşın ne günahı var diye yapmıyorum.
Zaten bu işlemi ben yapmadım gibisinden destek isteğini belirttiği zaman hesap ona dönecektir. Hesabın harcamaları vs. onun üzerine yapılmış sonuçta, kredi kartı bilgilerini doğrulasa yeter. Yaptığınız büyük risk almak ama bu durumda ben kişiyle görüşüp almanız daha doğru olurdu diye düşünüyorum. İnsanların niyeti az çok belli oluyor görüşürken. Öyle siteler bireysel alışveriş dışında sadece satıcının parasının güvencesini sağlar, size sağladığı etkileri hesap doğrulamayı vs. görüşerek de yapabilirsiniz.

Hocam burda atıp tutmuş herkes de ben daha once GameSatıs uzerinden birçok satın alım yaptım,hiçbirine problem yaşamadım. Dediğiniz mağazaya göz atayım bütün yorumlar neredeyse olumlu ve herifin %99 başarı oranı var. Sizde mi yanlış var sitede mi anlamadım ben hiç sıkıntı yaşamamıştım🙂
Attığın sste belki sadece senin yönünden bir screenshot bu, asıl olay bambaşka belki. Normalde umrumda olmaz ama o mağazadan da alışveriş yaptım ve hiçbir sıkıntı yaşamamıştım ben.

Son düzenleme:
Hocam burada atıp tutmuş herkes de ben daha once GameSatış uzerinden birçok satın alım yaptım, hiçbirine problem yaşamadım. Dediğiniz mağazaya göz atayım bütün yorumlar neredeyse olumlu ve herifin %99 başarı oranı var. Sizde mi yanlış var sitede mi anlamadım ben hiç sıkıntı yaşamamıştım🙂
Attığın sste belki sadece senin yönünden bir screenshot bu, asıl olay bambaşka belki. Normalde umrumda olmaz ama o mağazadan da alışveriş yaptım ve hiçbir sıkıntı yaşamamıştım ben.

Mağazanın sahibi olduğun o kadar belli ki siteye üye olma tarihi 10 Kasım toplam mesajlar 2 hiç belli değil gerçekten kendini zeki sanıyor bi de olumlu yorum yapmış 😂😂

GameSatış'tan FLEXCD mağazasından 200 TL'ye FIFA 21 hesabı aldım. Hesabı ilk aldığımda giriş yapabiliyordum sıkıntısız. Aradan 3-4 hafta geçtikten sonra satıcı bir şekilde hesabın şifresini değiştirdi ve hesabı elimden aldı. Önce satıcıya yazdım yardımcı olmadı ondan sonra GameSatış desteğe yazdım fakat onlar da yardımcı olmayı reddederek dolandırıcılığa ortak oldular. Şu anda elimde ne FIFA 21 hesabı var ne de para iadesi alabildim. GameSatış'tan alışveriş yapacak arkadaşlar kesinlikle güvenilir değil ve alıcının yanında olan bir site değil. İnternette sürekli reklamları veriliyor diye güvenilir zannedip de benim gibi para verip alışveriş yapmayın. Hem flexcd mağazasından hem GameSatış'tan bir daha alışveriş yapmam kimsenin de yapmasını önermiyorum hiçbir şekilde, dolandırılırsanız yardımcı olmuyorlar.
hesaplar çalıntıdır. Gerçek sahibi değiştirmiştir farkedip. Adamda malum bir şey yapamamıştır

Yeni konular

Geri
Yukarı