GameSatış dolandırıcılığı

Orjinali 500 TL'ye yakındı aldığımda GameSatış 7/24 garanti verdiğini yazıyordu hatta kendilerine sordum her türlü problemde destek oluruz diye ama anca lafta olduğunu görmüş olduk.
Bir oyun için 200 TL'ye hesap alınmaz. Acı bir şekilde deneyim etmiş oldun. Üstelik oyun artık indirime girme eğiliminde, 500 TL'ye almak zorunda değildiniz.

10 TL'ye Forza Horizon 4 almıştım, ben de 2 hafta sonra şifre değiştiğinden hesaba giriş yapamadım ama bu durumu satıcıya söylediğimde anında yeni hesap verdi. :D Böyle şeyler biraz şans işi galiba. Neyse, geçmiş olsun.

10 TL'ye Forza Horizon 4 almıştım, ben de 2 hafta sonra şifre değiştiğinden hesaba giriş yapamadım ama bu durumu satıcıya söylediğimde anında yeni hesap verdi. :D böyle şeyler biraz şans işi galiba. Neyse, geçmiş olsun.

O yüzden satıcının da ismini ekledim konuya hocam alacak olan varsa en azından o satıcıdan almasın diye.

10 TL'ye Forza Horizon 4 almıştım, ben de 2 hafta sonra şifre değiştiğinden hesaba giriş yapamadım ama bu durumu satıcıya söylediğimde anında yeni hesap verdi. :D Böyle şeyler biraz şans işi galiba. Neyse, geçmiş olsun.
Hesap alımında zaten mantıklı olan bu fiyatlardır. Geri gelmese bile üzülmezsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı