GameSatış dava açacağını soyluyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Açsalar bile çok olumlu sonuçlanmaz onların adına.
Hocam siteye giriş yaptığınızda satışta herhangi bir suçluluk durumunda satıcı dava edilirse 5 bin amerikan doları ödemeye zorunlusunuz diye bir madde var. Bunu kabul edip satış yapıyorsunuz orda. Kişide bunu kabul edip satış yapmaya başlamış. Bende gamesatışta satıcı ve alıcıyım bizzat onların satıcı alıcı koşullarında yazıyor bu kural. Yani en azından ben orda satış yaptığımda bu vardı.

Sebebi herhalde 1 kişiyi dolandırmam ve 1 kişiye mail ile sattıgım hesabı Riot Games Valorant hesabım çalındıdan almam şimdi 1 kişiyi dolandırmam şöyle oldu adam hesabı aldı ve satışı onayladı ve GameSatış'ta satış kurallarında satıcı size hesabı vermeden satışı onaylamayınız yazıyor ama o onayladı ve bende onu dolandırdım hesabı vermedin 2. dolandırmam ise işte yazdıgım gibi mail ile sattıgım hesabı Riot Games Valorant hesabım çalındıdan almam.

Dava açsalar kanıtlamaları zor olacaklardı fakat sizin bu güzel yazınız dolayısıyla suçu itiraf ettiğiniz için para veyahut hapis cezası alabilirsin.

Dava açsalar kanıtlamaları zor olacaklardı fakat sizin bu güzel yazınız dolayısıyla suçu itiraf ettiğiniz için para veyahut hapis cezası alabilirsin.
Yok hocam ellerini bağlayıp işkence etsinler. 13 yaşında aklı bi karış havada çocuk. Ailesi para cezası yer babası biraz döver konu kapanır ne hapsi?

Yok hocam ellerini bağlayıp işkence etsinler. 13 yaşında aklı bir karış havada çocuk. Ailesi para cezası yer babası biraz döver konu kapanır ne hapsi.

Hocam yaşı 18'den küçükler hesap alım satım yapamıyor diye söylemiştim. Ne sonuç çıkacağını ben bilemem ama sonuçlanırsa büyük ceza alır. Dolandırıcılık hafif bir suç değil.

Çok iyi olmuş umarım dava açarlar ve dolandırıcılıktan kamu davasına dönüşür belki çokta güzel olur.

Hocam yaşı 18'den küçükler hesap alım satım yapamıyor diye söylemiştim. Ne sonuç çıkacağını ben bilemem ama sonuçlanırsa büyük ceza alır. Dolandırıcılık hafif bir suç değil.
Hocam 18 değil 13 yaşından itibaren başlayabiliyorsunuz kimlik bilgileriniz doğrulayarak. Büyük ceza falan almaz hocam tacizcilerin serbest kaldığı ülkedeyiz. Dediğim gibi 13 yaşında bir çocuğa dolandırıcılık yaptı gözüyle bile bakmazlar. Para cezası yer olan ailesine olur.

Hocam 18 değil 13 yaşından itibaren başlayabiliyorsunuz kimlik bilgileriniz doğrulayarak. Büyük ceza falan almaz hocam tacizcilerin serbest kaldığı ülkedeyiz. Dediğim gibi 13 yaşında bir çocuğa dolandırıcılık yaptı gözüyle bile bakmazlar. Para cezası yer olan ailesine olur.
Sizde haklısınız.

Eşi avukat ve sürekli böyle şeylerin içinde biri olarak söylüyorum ki hesap satışı yasak dahi olsa onlara hiçbir şey olmaz sen dolandırıcılıkla yargılanırsın hapis bile almasan sicilinde ömrünün sonuna kadar önüne çıkar ve hiçbir yerde tutunamazsın. Umarım dediklerini yaparlar ve dava ederler iyi şanslar (onlara).

Aynısını yazdım konuyu belirttim bana da aynısı dendide inşallah troll değildirde burnu sürtülür hocam.
Ne kin beslemişsiniz gerçekten midem bulandı. Çocuktur yapmıştır bir şeyler. Sonuç olumlu çıkmaz büyük ihtimal.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı