Gamesatış'da Valorant hesap dolandırıcılığı

MuhammetYldrm

Centipat
Daha fazla  
Birkaç gün önce GameSatış üzerinden Valorant hesabı satın aldım. Satın aldıktan sonra Gmail, şifre vb gerekli şeyleri değiştirdim. Fakat hesap 2 gün sonra kilitlendi sahibi hesabı geri aldı büyük ihtimalle. Canlı desteğe bağlandım, canlı destek satın aldığınız hesaplarda sorun yaşarsanız hukuksal yollardan hakkınızı aramanız durumunda GameSatış tarafından ilgili yasal kurumlara satıcı bilgileri aktarılacaktır dedi. Dava açan arkadaşlar varsa yazabilir mi nasıl bir süreç oldu ve nasıl sonuçlandı.

Not: Valorant hesap satışının yasal olmadığını biliyorum ama dava açan arkadaşlar nasıl bir sonuca ulaştı onu merak ettim.

Hiçbir arkadaş dava açmadı açamadı açarsanızda karşı tarafın avukat masraflarını karşılar yine zararlı çıkarsınız.

Yasal olmayan bir şey yapmışsınız, davadan olumlu sonuç çıkacağını sanmam ayriyeten bu tarz durumlarda Riot, Steam gibi şirketler hesabın asıl sahibini haklı olarak görüyor. Soğuk su için.

IMG_0148.jpeg

Yasal olmayan bir şey yapmışsınız, davadan olumlu sonuç çıkacağını sanmam ayrıyeten bu tarz durumlarda Riot, Steam gibi şirketler hesabın asıl sahibini haklı olarak görüyor.

Eki Görüntüle 1741139

Oruçlu değilim ama çokca susattı bu görsel. Geçmiş olsun bir daha araştırmadan bir şey almazsınız.

Asla birisinden 2. el hesap satın almamalısınız ilk bilgileri satıcıda olduğu için desteğe yazıp hesabı rahatlıkla geri alıyor. Senin sorununa gelirsek sitenin umurunda değil gibi gözüküyor eminim başlarına çokça böyle sorunlar geliyordur, bir önlem de almamışlar. Dava açsan masrafları aldığın hesaptan daha fazlaya mâl olacak. Yapabileceğin hiçbir şey yok satıcının insafına kalmış.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı