GameSatış'ta dolandırıldım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hacım hesap satışına öyle bir karşısınız ki adamı boş yere olmayacak şeylerle kafasını yoruyorsunuz azıcık empati kurmayı öneriyorum size. 300TL'niz gitse böyle mi hissederdiniz acaba?
Yani benim anlayamadığım nokta da bu. Ben sanki bir teröristmişimcesine beni linç ediyorlar. Aslında ben normal bir insanım ve internette bir siteden alışveriş yaparken dolandırılıyorum.

Sanırım adam 20 30 liralık ilanlarla güven kazanıp 300 liralıkla vurgun yapan biri. Demek ki önce ki satışları hep ucuz ürünler olan kişilerden pahalı ürün almamak gerekiyor. Umarım hesabını veya paranı geri alabilirsin. İnşallah bir yanlış anlama olmuştur da eleman verir hesabı geri.

Hayır aracı olan GameSatış'tan isterler yanlış bilgi vermeyin.
Gamesatis zaten bana gerekli suç duyurusunda bulunurken Gamesatis.com | MAĞAZAİSMİ diye başvurursanız gerekli bilgileri iletiriz gibisinden bişiler demişlerdi.
Sanırım adam 20 30 liralık ilanlarla güven kazanıp 300 liralıkla vurgun yapan biri. Demek ki önce ki satışları hep ucuz ürünler olan kişilerden pahalı ürün almamak gerekiyor. Umarım hesabını veya paranı geri alabilirsin. İnşallah bir yanlış anlama olmuştur da eleman verir hesabı geri.
Umuyorum.

Öncelikle sanığı bulmak için GameSatış'tan sonrasında Riot'tan IP isteyeceklerdir.
Hocam zaten sanık ortada , kimlik bilgileri , telefon numarası ve bir sürü adresi Gamesatis.COM database'inde bulunuyor.

Canlı destekten destek alıyorum sizin için hocam Bu arkadaş direk dolandırıcı 3 tane başarısız satışı var zaten.
Hocam zaten sanık ortada , kimlik bilgileri , telefon numarası ve bir sürü adresi Gamesatis.COM database'inde bulunuyor.
Kanka sipariş id'ni iletir misin?

Yani benim anlayamadığım nokta da bu. Ben sanki bir teröristmişimcesine beni linç ediyorlar. Aslında ben normal bir insanım ve internette bir siteden alışveriş yaparken dolandırılıyorum.

Boş ver agam herkes yasal süreçleri biliyor maşallah. Özetle bazı moralini bozan arkadaşlara yorum bile yapmadan davanı aç GameSatış sana yardımcı olacaktır.

Hocam zaten sanık ortada, kimlik bilgileri, telefon numarası ve bir sürü adresi Gamesatis.COM Database'inde bulunuyor.

Demek istediğimi anlayamadınız galiba. Demek istediğim hesabın kökünü araştırırlar kendi hesabı mı yoksa başka bir arkadaşının mı onu araştırırlar.

Adam zaten Riot'un satış sözleşmesini biliyorum dediği halde adama gelip yardımcı olacağınıza niye böyle şeyler yazıyosunuz. Eminim hepinizin kurallarını bildiği halde amaan deyip yaptığı şeyler olmuştur bu tutum çok yanlış.

Hesap alım satımı yasak. İyi olmuş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı