Çözüldü Gaming.gen.tr rezaleti, klavyem kayıp!

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jurass1ck

Centipat
Daha fazla  
Merhaba;

Gaming.gen.tr'den Samsung 970 EVO 2 TB'lik M.2 SSD ve XPG'nin mini RGB klavyesini 17.09.2023 tarihinde sipariş verdim. 19.09.2023 tarihindede siparişim bana ulaştı. Siparişim bana ulaştıktan sonra da ertesi günü yani 20.09.2023 tarihinde gelen ürünleri açma fırsatını buldum. M.2 SSD'imde bir sorun yokken klavyenin Caps Lock tuşunun fabrika çıkışlı lekeli olduğunu ve yine Caps Lock tuşundaki sarı RGB ışığının yanmadığını fark ettim.

Bunun üzerine hemen kargoya giderek klavyeyi 20.09.2023 tarihinde Gamin.gen.tr'ye geri gönderdim.21.09.2023 tarihinde öğleden sonra saat 15.36'da ise kendilerine kargom ulaştı. Kargom kendilerine ulaşınca da aradım ürünün kusurlu çıktığını anlattım. Onlarda bana ürünün incelenmesinin ve teknik servisine gönderilmesinin en geç 1,5 ayı bulacağını söylediler. Bende bunun üzerine belirli aralıklarla kendilerini arayıp klavyem hakkında bilgi alacağımı söyledim ve telefonu kapattım. Ardından 4 gün geçti klavyenin durumunu merak ettiğim için 25.09.2023 tarihinde sabah saat 09.25'te kendilerini tekrar arayıp klavyemin durumu öğrenmek istedim. Bu sefer de bana klavyenin daha teknik servise gitmediğini ve rapor çıkacağını söylediler. Bunun üzerine bende tamam deyip tekrar telefonu kapattım.

Aradan bir hafta geçti tekrar klavyenin durumunu merak edip 02.10.2023 tarihinde yani dün kendilerini aradım. Sipariş numaramı alıp sistemden klavyenin durumunu kontrol ettiler. Biz size 22.09.2023 tarihinde kusurlu ürünü yenisiyle değiştirip ürünü kargoyla göndermişiz, üründe size ulaşmış dediler. Bende nasıl olur sizi 25.09.2023 tarihinde aradığımda ürün daha teknik servise gitmedi rapor çıkması gerektiğini söylediniz dedim. Bana ürünü kargoya verdiğinizi söylememekle birlikte üstüne bir de 1,5 aya kadar beklemem gerektiğini söylediniz dedim. Ayrıca kargoda bana ulaşmadı dedim. Telefondaki kişide şaşırdı. Sonra beni hatta bekletti. Detaylarını inceleyip yarın sizi arayacağız dediler. Bende tamam deyip telefonu tekrar kapattım.03.10.2023 tarihinde yani bugün kendilerini 3-4 kere tekrar aradım ve beni bugün arayacağınızı söylediniz ama kimse tarafıma dönüş yapmadı dedim. Yine tekrar kargo şirketiyle görüşüp yarın beni arayacıklarını söylediler. Yani dünki senaryonun aynısını bugünde uyguladılar.

Kısacası kusurlu klavyeyi kendilerine 21.09.2023 tarhinde kargoyla ulaştırdım. Kargo kendilerine ulaşınca da güya ertesi günü yani 22.09.2023 tarihinde klavyeyi bana sıfırıyla değişip geri kargolamışlar.

1)Peki ben sizi 25.09.2023 tarihinde aradığımda neden ürün şu an elimizde rapor çıkacak, size ulaşması en geç 1,5 ayı bulur dediniz? Bir kere burada söyledikleriyle aralarında çelişki var. Yani 25.09.2023 tarhinde telefonla kendilerini aradığımda kargonuz elimizde diyorlardı. Fakat dün aradığımdada 22.09.2023 tarihinde değişim yapıp size kargoyla yolladık diyorlar.

2)22.09.2023 tarihinde madem klavyenin değişimini yapıp bana kargoladınız neden herhangi bir bilgilendirme (SMS veya arama gibi) yapmadınız?

Bu yaptıklarındanda şunu anlıyorum. Klavyemi 22.09.2023 tarihinde göderdilerse kargom şu an kayıp. Yurt içi kargoyuda aradım durumu anlattım. Onlarda gaming.gen.tr tarafından tarafıma bir çıkış olmadığını söylüyorlar. Ayrıca Gamin.gen.tr'de bugün telefonu açan personele kargom kayıpsa ne olacak dediğimde lafı değiştirerek beni geçiştirdi. Fakat ben bu olayın peşini bırakmıyacağım.

Eğer bu mesajımı BETA OYUN HİZMETLERİ olarak görüyorsan müşterin olarak beni bu şekilde mağdur edemezsin.Telefonu açan personellerin hepsi farklı bir şey söylüyor. Benim en kısa sürede ya para iademi yapın ya da bir an önce kusursuz olan klavyemi gönderin. Bu işin peşini bırakmamakla birlikte bir daha sizden alışveriş yapmayacağım!

Sorun çözüldü, klavyem gönderildi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu site hakkinda son zamanlarda olumsuz konular artmaya basladi.

Merhaba;

Gaming.gen.tr'den Samsung 970 EVO 2 TB'lik M.2 SSD ve XPG'nin mini RGB klavyesini 17.09.2023 tarihinde sipariş verdim. 19.09.2023 tarihindede siparişim bana ulaştı. Siparişim bana ulaştıktan sonra da ertesi günü yani 20.09.2023 tarihinde gelen ürünleri açma fırsatını buldum. M.2 SSD'imde bir sorun yokken klavyenin Caps Lock tuşunun fabrika çıkışlı lekeli olduğunu ve yine Caps Lock tuşundaki sarı RGB ışığının yanmadığını fark ettim.
Bunun üzerine hemen kargoya giderek klavyeyi 20.09.2023 tarihinde Gamin.gen.tr'ye geri gönderdim.21.09.2023 tarihinde öğleden sonra saat 15.36'da ise kendilerine kargom ulaştı. Kargom kendilerine ulaşınca da aradım ürünün kusurlu çıktığını anlattım. Onlarda bana ürünün incelenmesinin ve teknik servisine gönderilmesinin en geç 1,5 ayı bulacağını söylediler. Bende bunun üzerine belirli aralıklarla kendilerini arayıp klavyem hakkında bilgi alacağımı söyledim ve telefonu kapattım. Ardından 4 gün geçti klavyenin durumunu merak ettiğim için 25.09.2023 tarihinde sabah saat 09.25'te kendilerini tekrar arayıp klavyemin durumu öğrenmek istedim. Bu sefer de bana klavyenin daha teknik servise gitmediğini ve rapor çıkması gerektiği gibi bir şey söylediler. Bunun üzerine bende tamam deyip tekrar telefonu kapattım.
Aradan bir hafta geçti tekrar klavyenin durumunu merak edip 02.10.2023 tarihinde yani dün kendilerini aradım. Sipariş numaramı alıp sistemden klavyenin durumunu kontrol ettiler. Biz size 22.09.2023 tarihinde kusurlu ürünü yenisiyle değiştirip ürünü kargoyla göndermişiz, üründe size ulaşmış dediler. Bende nasıl olur sizi 25.09.2023 tarihinde aradığımda ürün daha teknik servise gitmedi rapor çıkması gerektiğini söylediniz dedim. Bana ürünü kargoya verdiğinizi söylememekle birlikte üstüne bir de 1,5 aya kadar beklemem gerektiğini söylediniz dedim. Ayrıca kargoda bana ulaşmadı dedim. Telefondaki kişide şaşırdı. Sonra beni hatta bekletti. Detaylarını inceleyip yarın sizi arayacağız dediler. Bende tamam deyip telefonu tekrar kapattım.03.10.2023 tarihinde yani bugün kendilerini 3-4 kere tekrar aradım ve beni bugün arayacağınızı söylediniz ama kimse tarafıma dönüş yapmadı dedim. Yine tekrar kargo şirketiyle görüşüp yarın beni arayacıklarını söylediler. Yani dünki senaryonun aynısını bugünde uyguladılar.
Kısacası kusurlu klavyeyi kendilerine 21.09.2023 tarhinde kargoyla ulaştırdım. Kargo kendilerine ulaşınca da güya ertesi günü yani 22.09.2023 tarihinde klavyeyi bana sıfırıyla değişip geri kargolamışlar.
1)Peki ben sizi 25.09.2023 tarihinde aradığımda neden ürün şu an elimizde rapor çıkacak, size ulaşması 1,5 ayı bulur dediniz? Bir kere burada söyledikleriyle aralarında çelişki var. Yani 25.09.2023 tarhinde telefonla kendilerini aradığımda kargonuz elimizde diyorlardı. Fakat dün aradığımdada 22.09.2023 tarihinde değişim yapıp size kargoyla yolladık diyorlar.
2)22.09.2023 tarihinde madem klavyenin değişimini yapıp bana kargoladınız neden herhangi bir bilgilendirme (SMS veya arama gibi) yapmadınız?
Bu yaptıklarındanda şunu anlıyorum. Klavyemi 22.09.2023 tarihinde göderdilerse kargom şu an kayıp. Yurt içi kargoyuda aradım durumu anlattım. Onlarda gaming.gen.tr tarafından tarafıma bir çıkış olmadığını söylüyorlar. Ayrıca Gamin.gen.tr'de bugün telefonu açan arkadaşa kargom kayıpsa ne olacak dediğimde lafı değiştirerek beni geçiştirdi. Fakat ben bu olayın peşini bırakmayacağım.
Eğer bu mesajımı BETA OYUN HİZMETLERİ olarak görüyorsan müşterin olarak beni bu şekilde mağdur edemezsin. Telefonu açan personellerin hepsi farklı bir şey söylüyor. Benim en kısa sürede ya para iademi yapın ya da bir an önce kusursuz olan klavyemi gönderin. Bu işin peşini bırakmamakla birlikte bir daha sizden alışveriş yapmayacağım!

İşte bu yüzden internetten ürün almayı sevmiyorum.

İşte bu yüzden internetten ürün almayı sevmiyorum.
Ben de tam tersi, en sevdigim yer N11/Hepsiburada/Amazon gibi siteler. Basta garip geliyor ancak araya platform girince satici sizi parmaklarinda oynatamiyor.

Geri
Yukarı