Gaming.gen TR ürünü göndermiyor

Gabumon

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba sevgili arkadaşlar, 10 gün önce gaming.gen.tr üzerinden 3080 sistem sipariş verdim. Sistem stoklarda olup 3 iş günü içinde kargolayacaklarını söylediler. Siparişi verdikten sonra 10 gün geçti ve her gün aradığım halde çeşitli bahaneler ile beni geçiştiriyorlar. Sizi tekrar arayacağız akşama kadar görüşüp bilgi vereceğiz diyorlar ama ne geri dönen var ne bilgi veren var. Her gün aynı şey olmaya başladı. Bu günde aradım yine toplantı yapacağız size dönülecektir dediler. Yahu 1 ürünü 10 günde gönderememek nedir? Dünyanın parasını verdik. Güvenilir mi burası gerçekten?

Merhaba sevgili arkadaşlar, 10 gün önce gaming.gen.tr üzerinden 3080 sistem sipariş verdim. Sistem stoklarda olup 3 iş günü içinde kargolayacaklarını söylediler. Siparişi verdikten sonra 10 gün geçti ve her gün aradığım halde çeşitli bahaneler ile beni geçiştiriyorlar. Sizi tekrar arayacağız akşama kadar görüşüp bilgi vereceğiz diyorlar ama ne geri dönen var ne bilgi veren var. Her gün aynı şey olmaya başladı. Bu günde aradım yine toplantı yapacağız size dönülecektir dediler. Yahu 1 ürünü 10 günde gönderememek nedir? Dünyanın parasını verdik. Güvenilir mi burası gerçekten?
Site güvenilir

evet.

Dünde farklı bir forum sitesinde buna benzer bir konu açıldı, 2. İstanbul Bilişim vakası olabilir şeklinde uyardı. Firma tedarikte kısa süreli sorun yaşıyor olabilir hemen damgalamamak lazım.

Toplantı yapılmış. Şimdi tekrar aradım dedilerki anakartında arıza çıkmış anakart değiştirilip pazartesi kargoya verilecek diye bilgi verilmiş. Yine oyalıyorlar gibi geldi nedense :/

Hocam umarım pazartesiye kadar kargoya verilir. Bende sistem aldım şu an korktum inşallah salı akşamına kadar kargoya verilir. Yoksa cart curt şikayet yazmakla uğraşmak istemiyorum.

Geri
Yukarı