Gamiurams Sistem Topluyor

• Konuyu başlatan Gamiurams
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 95
  • Görüntüleme 7B
Valla hocam bende yanaşmak istemiyorum açıkçası. Pencereli ve ışıklı kasaları hiç sevmem. 400R bile ışıklı olduğu için hoşuma gitmiyor. Ama 300R çok beğendim. Aslında 300R + Corsair CX750M 80+ Modüler PSU alacaktım. İnternette bir yerde buldum, ikisi 400TL idi. Fakat stoklar bitmiş :( Bende buna yöneldim mecburen.

Corsair 400R'de ışıkları kapatmak için bir tuş mevcut. Çok güzel bir kasa tavsiye ederim.

Corsair 400R'de ışıkları kapatmak için bir tuş mevcut. Çok güzel bir kasa tavsiye ederim.

Şimdi farkettim. O zaman on numara :)

O zaman buradan alacağım tek stok burada var.

http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=5522
- - - Güncellendi - - -

Zamanında Amca kıymeti bilmeyip yüz çevirdim. Sendeki süper amca, aman arayı iyi tut.

Yav benim emicelerimle aram iyide, biraz bilinçsiz davranıyor. Belki biliyorsundur. Benim eski bilgisayar Workstation idi. Fiyatı 4000TL civarındaydı. Onuda bu amcam almıştı. Fakat kazık olarak aldı çünkü 1 gram oyun oynayamadım. Neyse 2-3 ay önce benden iş yerine koymak için geri aldı onun yerine de ne zaman istiyorsan sana bilgisayar alacağım dedi. Ona güvenerek alıyorum birazda :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam tamam şimdi hepsini hatırladım. O zaman hikayeni okuduğumda kendi başıma gelmiş gibi sinirlenmiştim :) Kusura bakma diyorum bir şey var ama neydi bu, en son rahat bir nefes almıştın. Senin olay kendi paranla rezil olmaya benziyordu, kötü bir durumdu tabi. Bir de bu yüzden ben hediye sevmem, almayın derim.

Aman şimdi acele etme, paranı denkleştir, artık neyse iyi bir (kendi isteklerine uygun) makinen olsun artık.

Tamam tamam şimdi hepsini hatırladım. O zaman hikayeni okuduğumda kendi başıma gelmiş gibi sinirlenmiştim :) Kusura bakma diyorum bir şey var ama neydi bu, en son rahat bir nefes almıştın. Senin olay kendi paranla rezil olmaya benziyordu, kötü bir durumdu tabi. Bir de bu yüzden ben hediye sevmem, almayın derim.

Aman şimdi acele etme, paranı denkleştir, artık neyse iyi bir (kendi isteklerine uygun) makinen olsun artık.

İnşallah hocam hayırlısıyla :)

Yav arkadaşlar geçen gün arkadaşın PC ye upgrade yaptık. Arkadaşta 3770 işlemci vardı. Arada kasmalar oluyormuş işlemci değiştirelim mi ? dedi. Ben dedim senin işlemcide bir şey yok sadece Ekran kartı değiştir dedim. GTX 560Ti yerine GTX 760 aldık. Adam ben oyunları Ultrada oynamadığım halde ilk defa ultrada oynadım dedi. Yani anlayacağınız ben işlemciyi yüksek tutarsam, direk ekran kartına yürürüm. Her sene yeni bir ekran kartı çıkıyor. Bi kaç sene idare etsin GTX 870 veya 880 alırım. Bununla beraber 4770k sayesinde darboğaz oluşturmaz.

Ama bununla beraber fikirlerinize saygı duyuyorum. Hepiniz yardımcı olmaya çalışıyorsunuz, Sağolun. Eğer bütçem düşük olsaydı AMD alacaktım. Ama AMD'ye ısınamıyorum yüksek güç tüketimi yüzünden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı