Gece olağanüstü varlık görüleceğini düşünmek ve korkmak

Onlar öyle kolay kolay bulaşmazlar. Kendi başına bir şeyler yapmadığın sürece yani belirli sayılar koyup zikirler çekmediğin sürece mümkün değil. Onu bir kere geç rüyalarına girer sürekli korku verirler. Ara ara korku olması şeytandandır. Şeytan korkudan başka bir şey yapamaz. Bir şey yaptıramaz. Sadece vesvese verir oda yalandır. Tavsiyem namaz kıl. Bedeninin temizliğine bulunduğun yeri ntemiz olmasına dikkat et. Ve korku olunca korkun gidene için rahatlayana kadar salavat getir. Felak ve nas oku sürekli korku veren şeytan gider rahatlarsın. Öbür türlü sen kendi başına bir şey yapmadığın sürece bulaşmaları zor. Bir de korku filimleri falan izleme.

1- Çok iyi bir yöntem dindar biri için. Namaz cidden çok ferahlatıyor. 2- Adam ateist ise bence bir denesin belki Müslüman olur. :D Şaka bir yana cidden ateistsen bile bence bir dene en azından için çok rahatlıyor.

Neden böyle oluyor peki? Eger cinlerden falan korkuyorsan bastan söyleyeyim wattpadde yazilan cinli hikayelerin hepsi uydurmaca. Ben incir agacina isemek gibi cilginliklar da yaptim fakat hiçbir şey olmadi. Cozum onerisi olarak da muzik dinlemeni öneririm.

Bende çok korkular yaşadım.Seninki şeytanın korkutmalarından başka birşey değil.Sayısız Eüzü besmele çek korku anında şeytan kaçar için rahatlar tek kalmaya gücün yetmez daha çok korkarsın bence tek kalma.

Güvendiğiniz birisiyle aynı odada uyumayı deneyin. Ateşe neden közle gidiyorsunuz ki? Yani hem uyku terörü geçiriyorum diyip hem ıssız bir yerde tek kalıp buda yetmezmiş gibi balık tutmaya gece gidiyorsunuz. Hocam afedersiniz ama siz bunları yaptığınız sürece maalesef biz ne desek de yararı olmaz.

Selam arkadaşlar. Yaşım 16 çoğunuz kahkaha atacak ama problemim ciddi :(
Geceleri uyurken devamlı uyku terörü geçiriyorum psikoloğa da gidiyorum bu konu hakkında geceleri birdenbire olağanüstü varlıklar görüp çığlık atıyorum.
Her neyse yarın yazlıktaki boş eve gideceğim ve tek kalacağım orada geceleri çok ıssız oluyor, büyük ihtimalle gene uyku terörü, karabasan vb. göreceğim. Bu şeyi nasıl atabilirim yenebilirim? 1 hafta boyunca evde tek kalacağım. Özellikle geceleri balık tutuyorum ondan dolayı gece 1-2 gibi eve gideceğim, 2-3 gibi de uyuyacağım ama köpekler çok havladığı için geceleri uyuyamıyorum. Ayrıca ne yapacağım bilmiyorum. Tek korkum gece kriz geçirip kendime zarar vermem vb. ne yapacağım, bu konuyu nasıl çözeceğim? Psikolog bu konu hakkında uyku düzeni tavsiyesi verdi ama bilmiyorum. Annemler din konusuna hemen sokuyor, cin falan, işte çok küfür ediyorsun, ondan geliyorlar, seni kaçıracaklar, götürcekler vb. milyonlarca batıl şey söyleyip duruyorlar :( ne yapmam gerek, arkadaşlar? Ev çok eski olduğundan geceleri çatırdayıp duruyor. Çok korkuyorum açıkçası. Ne yapmam gerek sizce? :(

Bana da oluyordu. Daha çok ayak sesleri duyup birinin beni izlediğini düşünüyordum. Şimdi ise geceleri bir boynuma dokunma hissi geliyor ama hoşuma gidiyor. Tek yapacağın dua edip ışıklar açık uyumak.

Ben de beni cinlerin kaçırmasını isterdim, belki üçlü falan yapardık. 😂
Üçlü olsun güçlü olsun. 😀

Neyse benim böyle din temalı metafizik saçmalıklarına karşı inancım yok ama senin durumundaki biri ne yapar bilmiyorum.
En azından klasik müzik dinlemeye çalış yatmadan önce ve korkunun üzerine git.

Geri
Yukarı