Gece Uyuyamıyorum

Bende de şöyle bir durum var. Akşam yatağıma yattım mı en az 1 saat kafamı boşaltmam gerekiyor. Mesela sabah LOL oynadım. Yatağıma yattığımda kafamı boşaltana kadar 1 saat geçti. Hep aklıma kestiğim farmlar geliyor. Tam uyuyacağım aklıma attığım pentalar aklıma geliyor. Sadece oyunda değil. Eğer o gün herhangi bir şey yaşamışsam, mesela sinemaya gittiysem uyumadan önce o aklıma geliyor ve 1 saat aklımdan çıkarıp uyumaya çalışıyorum. Geç uyuduğum içinde geç kalkıyorum. Arkadaşın yaşadığı gibi bir sorun yok bende. Sanırım bir psikologla görüşmem gerekecek.

Aynı benim gibisiniz bazen o kadar düşünüyorum ki sabahlıyorum ama çözümü buldum radyo dinliyorum show radyoda matrax oluyor radyo viva'da muzo oluyor 10 dk içinde uyuyorum.

Yaşın kaç? Öğrenci misin? Genel öneri olarak, zihninden SNORLAX saymayı dene :). 1 SNORLAX, 2 SNORLAX, 3 SNORLAX, 4 SNORLAX...
A0Zq3yx.gif

Dikkatli okuyun, sorunum erken uyanmak, istemsiz bir şekilde ne kadar geç yatarsam yatıyim hep sabah 7'de kalkıyorum bir haftadır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı